Witamy Fora Szukam Ciebie wpisujcie gg

Przeglądasz 10 wpisów - od 1,551 do 1,560 (z 1,685)
  • Autor
    Wpisy
  • stracony74
    Uczestnik
      Liczba postów: 43

      Jestem Bogdan 41 lat

      Bielsko-Biała

      numer GG<span style=”color: #302100; font-family: arial; font-size: 15px; font-weight: bold; line-height: 30px; text-align: center; background-color: #ffdc00;”>57148625 </span>

      stracony74
      Uczestnik
        Liczba postów: 43

        Bodan 41 lat

        Bielsko-Biała

        nr GG  57148625

        Kamil86
        Uczestnik
          Liczba postów: 28

          Kamil 29 lat, DDA SDD

          ojciec 4 letniego Błażeja, żonaty,

          Sosnowiec

          gg 57203846

          epeak
          Uczestnik
            Liczba postów: 2

            Artur, 27 lat, DDD

            Kraków

            Jestem tu nowy, chętnie porozmawiam (specjalnie gg uruchomiłem:)

            gg: 3200306<span id=”transmark” style=”display: none; width: 0px; height: 0px;”></span>

            mail: apaq@o2.pl

            ComeUndone
            Uczestnik
              Liczba postów: 1

              Ona, lat 22, specjalnie nie podaję imienia bo jestem aż za przezorna i nieufna. Poza tym to wcale nie jest konieczne.
              Napiszę coś o sobie, żeby uniknąć niepotrzebnych konwersacji i tym samym straty czasu.
              -Od razu mówię, że nie jestem religijna i raczej nie szukam osoby religijnej bo się nie dogadamy. Wiem co mówię.
              -Od dobrych kilku lat mam depresję. Raz jest lepiej, raz gorzej (jak np. teraz), ale nigdy nie jest dobrze. Nawet nie wierzę, że kiedykolwiek będę w pełni szczęśliwa. -Nie jestem DDA, tylko DDD. W skrócie – dla rodziców i rodzeństwa jestem powietrzem.
              -Z każdym kolejnym rokiem w depresji jestem coraz bardziej szczera i bezpośrednia, także jeśli ktoś jest wrażliwy i subtelny to nie przypadnę mu do gustu jako rozmówca.

              Wiem, brzmi jak wypociny zarozumiałej siksy, ale za dużo lat w życiu zmarnowałam i od tego roku nie chcę tracić kolejnych.

              Zapraszam gg 68-15-312

              hugozone
              Uczestnik
                Liczba postów: 2

                Witam , chciałbym z kimś porozmawiać , niedługo zaczynam terapię grupową , czuje się samotny i pusty .

                moje gg 5955190 Warszawa

                jacek2002
                Uczestnik
                  Liczba postów: 85

                  Jacek 48l , Warszawa , gg 46950025 , jacek2002@interia.eu  Duże Pozdro dla Wszystkich !!:))

                  NieWiemCoMyslec
                  Uczestnik
                    Liczba postów: 3

                    Jestem tu nowa, mieszkam na Śląsku,  chętnie pogadam o DDD, DDA i nie tylko 🙂 Pozdrawiam wszystkich, którzy tu piszą i tych, którzy tylko czytają.

                    AguAg
                    Uczestnik
                      Liczba postów: 83

                      Witam ciepło i pozdrawiam gorąco 57377879

                      AguAg
                      Uczestnik
                        Liczba postów: 83

                        Tu chyba trzeba się zareklamować heh ok zatem  jestem Aga od lat przebywam po za Polska jestem dda o czym już świadczy moja tu obecność mam 31 lat  i szukam tu jedynie rozmowy i aż

                        Pozdrawiam cieplo raz jeszcze

                      Przeglądasz 10 wpisów - od 1,551 do 1,560 (z 1,685)
                      • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.