Witamy Fora Rozmowy DDA/DDD Urodziłem się na przełomie października i listopada ubiegłego roku – 2018 r.

Przeglądasz 10 wpisów - od 771 do 780 (z 1,689)
  • Autor
    Wpisy
  • truskawek
    Uczestnik
      Liczba postów: 581

      (już usunąłem wpisy z innego wątku)

      Nie mam na to dobrej odpowiedzi. Jak już wiesz, w ogóle łatwiej nawiązuję kontakty z kobietami niż z facetami, i mnie się to kojarzy z tym, że w domu mama była bardziej dostępna emocjonalnie niż tata (choć zależy kiedy), ale też z tym, jak trudno mi złapać kontakt z facetami na żywo, nawet jak ostatnio sprawdzałem, o czym też już tu pisałem.

      Ale nie znam tylu terapeutów, żebym mógł odpowiedzieć, czy to jest jakaś reguła. Na terapii grupowej był terapeuta i bardzo dobrze się z nim czułem (a z terapeutką akurat nie), i gdy poczułem, że potrzebuję indywidualnego wsparcia, to nawet go zapytałem, ale okazało się, że prowadzący grupę nie zajmują się równolegle tymi samymi osobami indywidualnie, i akurat była inna terapeutka, z którą też się dobrze poczułem. Jakoś ten wybór nie zależał od płci, tylko tak wyszło. 🙂

      2wprzod1wtyl
      Uczestnik
        Liczba postów: 1177

        ok. dzięki

        2wprzod1wtyl
        Uczestnik
          Liczba postów: 1177

          Wszystkie punkty zamienione z mówienia i myślenia na działanie (nawet dzienniczek uczuć, póki co dwa, trzy smsy na dzieńs na numer, którego nie ma co pozwala mi archiwizować, zapisywać). Traktuję to jako swój milowy krok. Nigdy nie jest za późno na zmiany a jest nad czym pracować.

          Teraz co najmniej dwa lata ciężkiej pracy.

           

          ps

          Ciekawi mnie co u Fenix?;-)

          • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 4 lat, temu przez 2wprzod1wtyl.
          Fenix
          Uczestnik
            Liczba postów: 2551

            Dzień za dniem toczy się.

            2wprzod1wtyl
            Uczestnik
              Liczba postów: 1177

              Widząc Tw?j wpis. Od razu pojawił się uśmiech na mojej twarzy 🙂 (przedstawienie rzeczywistej mojej reakcji a nie uwiązują manipulacja)

              ps

              Nie za spokojnie Ci? 😉 ( żart oczywiście, bo cieszę się, że tak Ci się toczy  dzień za dniem w moim domyśle spokojnie)

              • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 4 lat, temu przez 2wprzod1wtyl.
              • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 4 lat, temu przez 2wprzod1wtyl.
              2wprzod1wtyl
              Uczestnik
                Liczba postów: 1177

                …(dubel)

                • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 4 lat, temu przez 2wprzod1wtyl.
                2wprzod1wtyl
                Uczestnik
                  Liczba postów: 1177

                  Dla mnie był burzliwy tydzień choćby dlatego, że m?j kolega powiedział mi, że traktuje mnie jak przyjaciela, a ja choć zawsze chciałem mieć przyjaciela poczułem jakiś dyskomfort, lęk przemieszany z zadowoleniem. Do tego pierwsza sesja, ale to było przed.

                  • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 4 lat, temu przez 2wprzod1wtyl.
                  • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 4 lat, temu przez 2wprzod1wtyl.
                  2wprzod1wtyl
                  Uczestnik
                    Liczba postów: 1177

                    Do ok. 19 nie będę, ale jak odpiszesz coś to po 19 z pewnością odpowiem.

                    Fenix
                    Uczestnik
                      Liczba postów: 2551

                      Dlaczego tak się poczułeś?

                      2wprzod1wtyl
                      Uczestnik
                        Liczba postów: 1177

                        Bo po pierwsze włącza mi wyszukiwanie tego co mi nie pasuje i to jest związane ze mną ale też bywa, że czuję się niekomfortowo czasem łapię się na tym, że unikam rozmowy z nim do tego takie moje odczucie, że bywa przepychających w rozmowie (choć w tym względzie widzę, że sporo przepracował przez co jest też moje odczucie, że widzi więcej).

                        Z drugiej strony potrafimy pogadać o osobistych sprawach, mamy do siebie zaufanie, że żaden tego nie wykorzysta.

                         

                        ps

                        Toczy się oznacza, że jest spok?j a w takich momentach (nie w chaosie) podejmujesz najlepsze decyzję czy toczy się z dnia na dzień to takie jest, bo jest ani dobrze ani źle?

                      Przeglądasz 10 wpisów - od 771 do 780 (z 1,689)
                      • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.