Witamy Fora Rozmowy DDA/DDD Rozmowy, które przekraczają tematy innych wątków

Przeglądasz 10 wpisów - od 10,101 do 10,110 (z 10,111)
  • Autor
    Wpisy
  • Chłopiec Papuśny
    Uczestnik
      Liczba postów: 3706

      Mam do przeczytania jeszcze 500 stron Harrego Pottera – Czara ognia. Tak myślę że za 20 dni ją skończę…. 🙂

      anula51
      Uczestnik
        Liczba postów: 232

        No, no ja nie pamiętam jaką książkę cztałam ostatnio…? Chyba „ńasza szkapa” i bymm zapomniała „Picie – opowieść o miłości” Caroline Knapp

        Chłopiec Papuśny
        Uczestnik
          Liczba postów: 3706

          No, dzisiaj zaszalałem trochę. Byłem na mieście i wstąpiłem do swojego operatora komórkowego. Zakupiłem sobie konsole PS4 Slim, pora przejść z trzeciej generacji na czwartą. No i gram we fajną gierkę Horizon. Trzeba kombinować, ale czasu trochę mam. 🙂
          No i chyba zmieniam pracę, na ten dps. Pewnie wcześniej gdzieś o tym wspomniałem. Ale nie chcę tracić półtorej godziny na powrót do domu, czy godziny na dojazd do pracy. Stawka i tak jest chujowa, nie opłaca się za bardzo. Pożyjemy, zobaczymy.

          Crazy1981
          Uczestnik
            Liczba postów: 19

            To ja Wam polecam książkę „Anioł w Kapeluszu” – ujęła mnie. Trochę historia o chłopcu, który nie wytrzymuje presji „nawiedzonej” matki i ucieka. Pozytywna bardzo.O tym, że są na świecie ludzie, którzy zdolni są do bezinteresownej pomocy 🙂
            Chłopiec Papuśny 😉 ja to przy tobie jednak nie jestem rozrzutna :p [żartuję oczywiście] 😉

            Chłopiec Papuśny
            Uczestnik
              Liczba postów: 3706

              Przez to nie mogę sie pozbyć długów…:-) Jeszcze jeden kredyt, cztery raty i będę wolny. 😀

              karensz
              Uczestnik
                Liczba postów: 3

                Prowadze badania do pracy magisterskiej dotyczacej osob wychowanych w rodzinach, gdzie obecny byl alkohol. Jesli masz ochote i czas prosze wypełnij pare testów/ anonimowo. Dziekuje i pozdrawiam.
                https://docs.google.com/document/d/1s-qOjDm28jLbrMwvM0WFaYQhrbBaUhWpvkJnB25m04o/edit?pli=1

                Nowa05
                Uczestnik
                  Liczba postów: 317

                  A ja za to oglądam, nie czytam, ale ostatnio czytałam zmierzch, te wszystkie części. A oglądam teraz Grę o tron, fajny serial, polecam. A książkę, która mogłabym polecić to ,,dom na wyrębach”, wciągnęła mnie od początku do końca.

                  Chłopiec Papuśny
                  Uczestnik
                    Liczba postów: 3706

                    Ja widziałem pierwszą i drugą serię. Kablówki nie posiadam, a z netu na nielegala nie ściągam. 🙂

                    serena66
                    Uczestnik
                      Liczba postów: 240

                      Ostatnio zaczęłam jakoś sobie myśleć, że:
                      – Facet z którym pracuje a jest ode mnie starszy znacznie (50+ zapewne) mógłby być moim ojcem. Lubię go i mi się dobrze z nim rozmawia
                      – Chłopak młodszy ode mnie o 3 lata to by mógłby być moim bratem.
                      Zaczęło mnie jakoś zastanawiać skąd to się bierze. Przypomniało mi się to jak byłam na wigili miejskiej. Taka impreza dla mieszkańców Gdańska. Jak mi obcy ludzie życzenia składali (włącznie z księdzem) i ta atmosfera była superowa to jakoś dotarło do mnie, że najwyrazniej mam tutaj to co brakowało mi w domu. Takiej lużnej atmosfery.

                      Chłopiec Papuśny
                      Uczestnik
                        Liczba postów: 3706

                        Przestałem palić. Jestem na dobrej drodze;)

                      Przeglądasz 10 wpisów - od 10,101 do 10,110 (z 10,111)
                      • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.