Witamy Fora Szukam Ciebie DDA – Kraków

Przeglądasz 10 wpisów - od 1 do 10 (z 88)
  • Autor
    Wpisy
  • III
    Uczestnik
      Liczba postów: 3

      Witam, zastanawiam się nad zagoszczeniem na spotkaniu DDA w Krakowie -> ul. Bonarka 18, Przychodnia Ergomed ale mam wewnętrzne opory (niezidentyfikowane opory latające) czy ktoś bywa na tych spotkaniach? Jaka jest tam atmosfera? Jaki jest przediał wiekowy? Czy to jest płatne?
      Czy ktoś z Krakowa również chciałby sie wybrać na taki meeting, ale ma podobnie jak ja opory?

      25158560
      Grzegorz-23

      Z góry dziękuję za odpowiedzi

      Edytowany przez: III, w: 2010/08/18 23:09

      gdda
      Uczestnik
        Liczba postów: 56

        hej – czy juz masz jakies namiary? ja wlasnie tam chce sie wybrac -mozesz odpisas?

        nicotine
        Uczestnik
          Liczba postów: 1

          Wybiera się ktoś w najbliższy czwartek?
          Mam kilka pytań. Nie byłam nigdy mityngu.

          proszę o kontakt
          6341143

          Joanna, 22 lata

          klasek
          Uczestnik
            Liczba postów: 21

            Hej ja też chciałabym pójść moze sie wybierzemy razem?
            nr 4070287
            Pozdrawiam

            sztywny
            Uczestnik
              Liczba postów: 409

              Spotkania na Bonarce nie są płatne, mitingi to nie terapia, a grupa samopomocowa … przedzial wiekowy jest różny, od 18 do nawet 60 lat, w różnym wieku rozpoczyna się pracę nad sobą, pozdrawiam. Ja osobiście wyjeżdżam na większe spotkania w Zakroczyniu dla DDA, są to spotkania od czwartku do niedzieli 4 razy w roku, tylko że to trochę kosztuje z uwagi na wyżywienie i nocleg, ale warto 😉

              Edytowany przez: sztywny, w: 2010/12/05 18:55

              badia
              Uczestnik
                Liczba postów: 5

                witam, czy jest na forum ktoś kto uczestniczy w terapi dda/ddd w Krakowie? Wiem, że powinnam się przełamać i iść, bo w końcu się wykończe, ale jakoś cały czas brakuje mi sił albo czasu…Jak wygląda taka terapia? Gdzie najlepiej się zgłosić? A może jest ktoś kto chcialby od stycznia uczęszczać na tak ową a również ma obawy?

                osiol30
                Uczestnik
                  Liczba postów: 3

                  ja chodzę na Jerzmanowskiego, bardzo polecam. Nie jest łatwo, ale efekty są. Trzeba się przełamać i pójść lub zadzwonić i się zarejestrować. Z własnego doświadczenia wiem, że to dosyć trudny krok do pokonania – opory, lęk itp. Jednak naprawdę warto. Pozdrawiam.

                  badia
                  Uczestnik
                    Liczba postów: 5

                    czy przyjmują tam też na terapie DDD?

                    Beta
                    Uczestnik
                      Liczba postów: 3

                      tez jestem z kraka. bylam na wielickiej. przeszlam testy i badania i nie zakwalifikowali mnie!!! ponoc za trudny przypadek jestem……… zamiast pomoc to zostawili mnie na lodzi. a wielkim trudem bylo przelamanie sie i zgloszenie sie do nich. gowno to wszystko warte. masz duze problemy to radz sobie sam!!! taka tam fachowa pomoc dostalam. a bujam sie juz z tym zyciem 38 lat i nie umiem zyc…………..

                      gdda
                      Uczestnik
                        Liczba postów: 56

                        TEZ JESTEM Z KRAKOWA -WLASNIE TAK POTRAKTOWANO MNIE NA LUBELSKIEJ KILKA LAT TEMU ,STRACILAM WTEDY NADZIEJE NA JAKAKOLWIEK POMOC,TERAZ GDY ZNALAZLAM TO FORUM ZNOWU SIE ZASTANAWIAM NAD JAKAS POMOCA ,ALE BOJE SIE ZNOWU TAKIEJ PORAZKI ,BO WTEDY JAK POSZLAM TO MIALAM MNIEJ WIECEJ TYLE LAT CO TY DZIS . TERAZ JESTEM O WIELE STARSZA I ZNOWU MOGA MI POWIEDZIEC,ZE W MOIM WIEKU TO POWINNAM ZROZUMIEC SAMA NIEKTORE SPRAWY (TAK JAK TO WTEDY USLYSZALAM)- NIESTET SA SPRAWY Z KTORYMI SAMI SOBIE NIE UMIEMY PORADZIC MIMO WIEKU-ZYCZE CI ODWAGI I SAMOZAPARCIA , KTOREGO MI BRAKUJE

                      Przeglądasz 10 wpisów - od 1 do 10 (z 88)
                      • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.