Witamy Fora Szukam Ciebie DDA – Kraków

Przeglądasz 10 wpisów - od 61 do 70 (z 88)
  • Autor
    Wpisy
  • Energy123
    Uczestnik
      Liczba postów: 39

      Girl ;p

      Edytowany przez: Energy123, w: 2013/04/04 16:14

      neith83
      Uczestnik
        Liczba postów: 1

        Witam!
        Poważnie zastanawiam się nad rozpoczęciem terapii indywidualnej DDA, bo nie wytrzymuję już sama ze sobą, nie mówić już o narzeczonym i znajomych. Grupowej się bardzo obawiam z powodu niskiej samooceny.
        Czy moglibyście mi polecić dobrego terapeutę w Krakowie. Szczerze powiedziawszy nawet nie wiem od czego mam zacząć. Czytałam na forach o czymś takim jak testy i rozmowy kwalifikujące na terapię. Czy to dotyczy tylko terapii refundowanych przez NFZ? Orientujecie się ile natomiast kosztują prywatne wizyty? i czy rzeczywiście jest różnica w jakości takich spotkań?
        Jeśli jakaś dobra duszyczka chciałaby po’mail’ować i pomóc mi w przełamaniu się do terapii byłabym wdzięczna
        pzdr

        Edytowany przez: neith83, w: 2012/10/09 21:38

        malina6667
        Uczestnik
          Liczba postów: 1

          z tego co mi wiadomo to sporkania dla DDA w krakowie w Bazylika św. Floriana przy Placu Matejki spotkania przelozone sa z niedzieli 17, na pon ok 16. jest wywieszona kartka na tablicy ogloszen.

          Energy123
          Uczestnik
            Liczba postów: 39

            Edytowany przez: Energy123, w: 2013/04/04 16:13

            mango
            Uczestnik
              Liczba postów: 3

              witam! trafiłam na ta stronę, bo już nie wiem gdzie szukać pomocy, ale wierze, że ją w końcu gdzieś znajde. Czy był ktoś na spotkaniach przy placu matejki w krk??

              mango
              Uczestnik
                Liczba postów: 3

                neith83- to mój mail mangosia28@gmail.com. Czekam na kontakt. Pozdrawiam

                miuu
                Uczestnik
                  Liczba postów: 1

                  a czy jak ja nie jestem DDA tylko moj partner jest moge z nim chodzic na takie spotkania czy lepiej zeby poszedl sam?

                  mango
                  Uczestnik
                    Liczba postów: 3

                    wydaje mi się, że jesli on nie ma nic przeciwko, to czemu nie. To pozwoli Ci lepiej go zrozumieć i pomóc.

                    elwira123
                    Uczestnik
                      Liczba postów: 3

                      Hej. Ja chodzę na terapię od prawie roku, także służę pomocą. Spotkania tego typu organizuje Stowarzyszenie Dobrej Nadziei na Batorego, ale przyjmują w różnych częściach Krakowa. Im wcześniej zaczniesz, tym lepiej. Ja po roku widzę zmianę:) Jestem spokojniejsza, mam nadzieję. Wcześniej żyłam nic nie czując, jedząc, śpiąc itp. W sumie szukam osób które chcą pogadać:) Wiem jakie to ważne- nie ukrywać się, nie cieprieć w samotności, trzeba wyjść do ludzi:) Trzeba się razem trzymać Mój nr gg5757882

                      manta
                      Uczestnik
                        Liczba postów: 2

                        Witam:)
                        Czy ktoś tu może uczestniczy w spotkaniach na ul. Bonarka 18 lub przy Placu Matejki? Czy one nadal się odbywają? Można sobie tak po prostu przyjść..? Chciałabym się wybrać, chętnie poszłabym z kimś ten pierwszy raz, byłoby mi raźniej:).

                        Edytowany przez: manta, w: 2013/09/25 23:38

                      Przeglądasz 10 wpisów - od 61 do 70 (z 88)
                      • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.