Witamy Fora Szukam Ciebie DDA – Kraków

Przeglądasz 10 wpisów - od 71 do 80 (z 88)
  • Autor
    Wpisy
  • olalenka
    Uczestnik
      Liczba postów: 2

      ja rowniez chcialabym zobaczyc jak wygladaja takie zajecia… gdzie dokładnie odbywaja sie spotkania na placu matejki w krakowie?

      Energy123
      Uczestnik
        Liczba postów: 39

        Ja chętnie też się z kimś wybiorę (na jakikolwiek meeting oprócz bonarki, bo mam wtedy zajęcia… )

        (na stronie baza spotkań DDA znalazłam coś takiego:

        Kraków
        –poniedziałek, godz. 18:00
        Al-Anon Dorosłe Dzieci
        (schodkami w dół do optyka, ul. Bonarki mieści się przy Rondzie Matecznym, obok McDonalda)

        –czwartek, godz. 18:00
        ul. Bonarka 18, Przychodnia Ergomed
        (schodkami w dół, ul. Bonarki mieści się przy Rondzie Matecznym)

        –sobota, godz. 16:00
        ul. Szkolna 4, biały budynek za kościołem, 2 piętro (wejście przez garaż)
        kontakt: ddakrakow@interia.pl, tel. 506 355 748 (Szymon)

        –niedziela, godz. 17.00
        Bazylika św. Floriana przy Placu Matejki w salce Domu Katechetycznego (drzwi naprzeciwko kancelarii parafialnej).

        ann1988
        Uczestnik
          Liczba postów: 5

          Witam,
          Czy ktoś z tu obecnych osób uczestniczył w terapii dda przy ul Estery w Krakowie? byłam dopiero na drugim, indywidualnym spotkaniu, mam mieszane odczucia… Chętnie nawiąże jakiś kontakt mail: pedagogika.spec1@interia.pl

          lukasz108
          Uczestnik
            Liczba postów: 2

            Nazywam się Lukasz (28l) – Witam wszystkich z Krakowa i nie tylko – Właśnie zaczynam na poważnie swoją przygodę z DDA… najwyższy czas za to się wziąć.

            Właśnie też zapisałem się na termin na ul. Estery – mam termin na 17.04. Możesz się zapewne spodziewać maila ode mnie z kilkoma pytaniami :). Pozdrawiam i trzymam za wszystkich (za siebie też) kciuki!

            czesio
            Uczestnik
              Liczba postów: 6

              Hej:) Ja też poszukuje pomocy. Jestem DDa. Mógłbyś coś więcej napisać o terapii na ul.Estery(jakiś kontakt, namiar na ośrodek) Zycze powodzenia i mocno trzymam kciuki
              Napisz coś jak już będzie po spotkaniu.

              czesio
              Uczestnik
                Liczba postów: 6

                Hej:) Jestem DDA szukającym pomocy. Bardzo proszę o kontakt na gg (przez nie też się odezwałem);) 7745770 Jestem zapisany na spotkanie na Jerzmanowskiego strasznie się tego boję:(

                ann1988
                Uczestnik
                  Liczba postów: 5

                  Czy jest tu ktos kto chciałby się spotkać, poo prostu porozmawiać.. (dda,25 lat)

                  gusiaa
                  Uczestnik
                    Liczba postów: 1

                    hej.
                    czy ktoś wie coś więcej o spotkaniach przy kościele św. Floriana przy pl. Matejki?? czy można tak po prostu przyjść? a może ktoś się wybiera?
                    chodzę na grupę wsparcia w ośrodku gdzie leczy się mój tata, ale czuję, że to nie do końca to. jestem tam jedynym dzieckiem i trochę dziwnie się czuję, chociaż na pewno spotkania w jakiś sposób pomagają.
                    jak ktoś ma aktualne info o grupach dda w krk to proszę o pomoc.

                    Eugenia
                    Uczestnik
                      Liczba postów: 7086

                      ale chyba nie ma czegos takiego już jak KOściół św. Folriana jest tylko brama, wiem bo sama szukałam;)

                      Eugenia
                      Uczestnik
                        Liczba postów: 7086

                        ale wtopa, Kościół jest miałam na myśli to od bramy hahaha:D tak to jestjak się jest tylko niedoinformowanym miłośnikiem Krakowa a nie mieszkańcem;)

                        pozdro do krakusów:)

                      Przeglądasz 10 wpisów - od 71 do 80 (z 88)
                      • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.