Witamy Fora Rozmowy DDA/DDD MAGIA;-)

Przeglądasz 10 wpisów - od 1,491 do 1,500 (z 1,930)
  • Autor
    Wpisy
  • pompejusz
    Uczestnik
      Liczba postów: 13243

      Hej hej:)
      [color=#FF0000]Sytuacja,która popsuła przyjaźń w moim życiu z drugą osobą…[/color]

      Gonzopl
      Uczestnik
        Liczba postów: 2160

        pompejusz zapisz:

        [color=#FF0000]Sytuacja,która popsuła przyjaźń w moim życiu z drugą osobą…[/color]”
        Moja zazdrość, zaborczość, osaczanie, kontrolowanie, żądanie wyłącznosci,nie dawanie prawa do własnych decyzji.
        Na szczęście takie schematy mam już za sobą.

        Gabba
        Uczestnik
          Liczba postów: 340

          pompejusz zapisz:
          „Hej hej:)
          [color=#FF0000]Sytuacja,która popsuła przyjaźń w moim życiu z drugą osobą…[/color]”

          Rozmowa o drugiej osobie z osobą trzecią, która osobie drugiej wszystko powtórzyła ;]
          To była jak dotąd jedyna moja prawdziwa przyjaźń, tym bardziej mi szkoda, że wszystko posypało się przez takie małe coś.
          Gdyby to był facet, a nie dwie dziewczyny, wszystko trwałoby nadal. Tylko dziewczyny tak reagują na w gruncie rzeczy drobiazgi.

          Eugenia
          Uczestnik
            Liczba postów: 7086

            Najwięcej przyjaźni rozpadło się w moim życiu przez "zaciskanie dupy" z mojej strony. Nie byłam sobą i pozwalałam na pewne zachowania, a po czasie i to często po wielu latach mówiłam co tak naprawdę o tym myślę i sruuuuu w kilku przypadkach. Ciężko nazwać to nawet przyjaźnią, skoro nie byłam sobą- w dobrej wierze niby, ale dość, że szkodziłam sobie, to temu człowiekowi też…Pewnych zachowań się nie tłumaczy i się tego nie akceptuje. Możliwe, że przez pokazywanie siebie częściowo tylko chciałam utrzymac te realacje, a i tak nie warto było skoro czułam,że nie mogę być sobą.

            luśka89
            Uczestnik
              Liczba postów: 1870

              pompejusz zapisz:
              „Hej hej:)
              [color=#FF0000]Sytuacja,która popsuła przyjaźń w moim życiu z drugą osobą…[/color]”

              Chyba fakt że ja nie potrafię się przed kimś całkowicie otworzyć ( a prawdziwy przyjaciel na to zasługuje), ale przede wszystkim to że druga strona jak się okazało słyszała ale nie słuchała…a dla mnie to dwie znacząco różniące się rzeczy…

              pompejusz
              Uczestnik
                Liczba postów: 13243

                Sytuacja,która popsuła przyjaźń w moim życiu z drugą osobą…
                …przychodzi na myśl jedna sytuacja w której straciłem przyjaźń lub inaczej mówiąc przestałem być dla kogoś przyjacielem, to taka jak zobaczyłem jak mój "przyjaciel" uderzył swoją przyszłą żonę przy mnie i wylał na nią piwo…
                nie umiałem i nie umiem spojrzeć do tej pory tej dziewczynie w oczy a ona ciągle z nim jest.A on ma pretensje że zerwałem z nim wszelki kontakt, tak bez wytłumaczenia bez słowa…nie umiałem…

                mase
                Uczestnik
                  Liczba postów: 9410

                  Ja miałam tylko raz w życiu taką sytuację. Przy czym, z czasem okazało się, że była to fałszywa przyjaźń. Po roku dowiedziałam się, że mam obrabiany tyłek wszędzie gdzie się tylko dało. Wyprowadziłam się z dnia na dzień. Znałyśmy się ok. 15 lat 🙂 Wynajmowałyśmy razem mieszkanie na studiach. I dzięki osobom postronnym wyszło szydło z worka 🙂
                  Ja mam sobie do zarzucenia tyle, że byłam zamknięta i nie potrafiłam jej w pełni ufać, ani szczerze rozmawiać. Wiedziałam, że jest fałszywa, ale myślałam, że wobec mnie lojalna. No i dupa. W sumie to dobrze się stało 🙂

                  pompejusz
                  Uczestnik
                    Liczba postów: 13243

                    Hej hej:)
                    [color=#FF0000]Zazdrość – o kogo lub o co jestem najczęściej zazdrosny?Czy jest to zdrowe dla mnie lub otoczenia?[/color]

                    Eugenia
                    Uczestnik
                      Liczba postów: 7086

                      Zazdroszczę ludziom tylko jednego, tego, że potrafią wykorzystać w zyciu swoje silne strony. Bo ja wiecznie słyszę jak to wyglądam na pewną siebie i silną, a za cholerę tego sama nie widzę i nie potrafię tym operować w życiu. Poza tym raczej podziwiam wszystkie inne sprawy u innych, ale żebym konkretnie zazdrościła to nie. Od dziecka wychodziłam z założenia, że zazdrośc nic mi nie da, bo jeszcze gdyby ona sprawiła, ze ja mogłabym to mieć to ok,ale tak nie jest i zaszkodzę tym tylko sobie, przy okazji można zaszkodzić komuś. Bardziej nie radziłam sobie nigdy z zazdrościa innych, ja odczytuję to jako formę agresji, już nie wspominając o tym jak bardzo potrafią szkodzić takie osoby i w jaki perfidny sposób… Dziwi mnie ta satysfakcja u tych osób i ze mogą po tym spokojnie spać, no ale cóż-każdy ma inaczej…

                      * mam straszne obrzydzenie do osób, które nie próbują nawet panować nad tak niską sprawą jaką jest zazdrość….szczególnie brzydzi mnie to, kiedy podkładają świnie i to tylko po to, żeby przypadkiem ktoś też nie miał skoro oni nie mogą. Nie wiem czy któres z niższych zachowań ludzkich wywołuje taki wstręt we mnie jak zazdrość…Nie znosze osób, które nie potrafią szczerze cieszyć się z czyichś osiągnięć albo z tego co ktoś ma.

                      Edytowany przez: Felicja, w: 2012/10/09 15:55

                      drozdzyk
                      Uczestnik
                        Liczba postów: 2536

                        pompejusz zapisz:
                        „Hej hej:)
                        [color=#FF0000]Zazdrość – o kogo lub o co jestem najczęściej zazdrosny?Czy jest to zdrowe dla mnie lub otoczenia?[/color]”

                        Jestem bardzo zazdrosna – jest to u mnie chorobliwe i między innymi z tym będę pracować na i po terapii. Jestem zazdrosna głównie o uczucia, o rzeczy nie.
                        Jest mi źle kiedy w moim mniemaniu inni dostają uczucia których ja też potrzebuje a nie dostaję. Mam z tym ogromny problem, ale zdaję sobie z tego sprawę i jestem tego świadoma. Dlatego m.in. nie dążę do związków z mężczyznami, na obecnym etapie każdy jeden bym wyniszczyła….

                      Przeglądasz 10 wpisów - od 1,491 do 1,500 (z 1,930)
                      • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.