Witamy Fora Rozmowy DDA/DDD Rozmowy, które przekraczają tematy innych wątków

Przeglądasz 10 wpisów - od 2,481 do 2,490 (z 10,111)
  • Autor
    Wpisy
  • Mateusz
    Uczestnik
      Liczba postów: 134

      Kac psychiczny jest gorszy od tego fizycznego. Ja mam tendencję do całodniowego poimprezowego obmyślania, czy wszystko wczoraj na imprezie zrobiłem dobrze, czy nie mowilem nic głupiego, czy dobrze tańczyłem, paranoja.. : ))

      anilewe
      Uczestnik
        Liczba postów: 1810

        Jeden status na fejsie…tydzień milczenia…mam to czego chciałam…tylko nie sądziłam,że to mnie tak bardzo zaboli 🙁

        Chłopiec Papuśny
        Uczestnik
          Liczba postów: 3706

          Fejsbukowa miłość? Jak masz telefon to dzwoń. Wiem po sobie bo moja tak wygląda… Telefony, maile i smsy i fb… Dwa miesiące, co trzeci dzień kłótnia. Widzieliśmy się cztery razy i to jeszcze na grupie, ani razu gdzieś razem. Tak się nie da. Rodzą się tylko konflikty i nieporozumienia. Mam się nie odzywać przez jakiś czas, to się nie odzywam. Dziś wiadomość dostałem, ale mam się nie odzywać nie oczekiwać. Nic z tego nie rozumiem. 🙂 Pewnie usłyszę że o związku kiedyś tam mogę zapomnieć, bo za bardzo przypominam jej byłego męża. ugh. 🙂 Staram się cieszyć z tego co mam.

          Eugenia
          Uczestnik
            Liczba postów: 7086

            Panamo, Hellu dziękuję za życzenia:)

            Hella, a Ty się chyba nie masz czego bać, toć to sama radość, że przyjedzie.

            anilewe
            Uczestnik
              Liczba postów: 1810

              Zadna fejsbukowa miłość…zamknęła się historia sprzed kilku miesięcy…

              Chłopiec Papuśny
              Uczestnik
                Liczba postów: 3706

                Chodziło mi o kontakty przez fb, sms, mail.

                Hella
                Uczestnik
                  Liczba postów: 5658

                  p83 zapisz:
                  Hella zapisz:
                  p83 zapisz:
                  „Ja też nie mogłem spać 🙁 ale specjalnie hmm nie włączyłem telewizji ani kompa, bo wtedy bym do 3 siedział :(. Tak czy owak chyba forumowa bezsenność, z różnych powodów :(”

                  No poprostu o 5 dalam za wygrana i wstalam bo juz mialam dosc wiercenia sie w lozku jak na roznie:sick: dupa dupa dupa:sick: :angry:”

                  Tobie zostaje jeszcze położenie się w ciągu dnia a ja już się czuję jak warzywko, a 2 godziny w pracy i jakoś się nie rozkręciłem :(”

                  Co Ty stary lipa, czuje sie mega zmeczona a oczy mam jak krolik baks otwarte:angry: wiec pewnie bede sie jak zombi snula, na dodatek jeszcze wkurw we mnie zbiera:angry: demet:pinch:

                  Edytowany przez: hella, w: 2014/01/03 09:11

                  Hella
                  Uczestnik
                    Liczba postów: 5658

                    anilewe zapisz:
                    Hella zapisz:
                    „Pietrucha, tez kiela 4-5 pobodke zarzadza, tyle, ze mna nie tak latwo i zazwyczaj wystarczy mu tulenie;) a dzis widzial, ze ja juz wstalam, otworzylam kompa wiec sygnal do wariacji:angry:

                    A ja ciezka dzis noc mialam, pomimo wczorajszej degustacji, gdzie zawsze spie jak dziecko, jakos ciezko spalam, jakies glupoty ktorych nie pamietam mi sie snily i obudzilam sie poteznie zmeczona i od 3 tylko wiercilam sie na lozku czego nienawidze najbardziej na swiecie:angry:

                    Ani, nie zapadaj sie nigdzie, bo bedziemy strasznie tesknic, a fejsem no coz nienpowiem Ci nie przejmuj sie, bo to byloby bez sensu, ale moze sprobuj znalezc prawdziwa odpowiedz na pytanie, dlaczego, dlaczego z powodu statusu na fejsie chcesz sie zapasc, hm;), jak znajdziesz w tym sens to latwiej powinno byc poprostu przejsc nad tym do porzadku dziennego, przynajmniej ja tak mam;) no i w tej chwili sama szukam odpowiedzi :S”

                    Pamiętasz mój wątek? Chodzi o tą sprawę,a właściwie osobę…i teoretycznie mam co chciałam-tylko dlaczego to tak boli? :(”

                    Kochana, domyslilam sie, ze wlasnie ta osobe chodzi 😉 , dlatego polecalam znalezc odpowiedz na pytanie dlaczego dostajac to co chcialas jednak zle sie z tym czujesz;)

                    Ja mam jakos w pewnym sensie teraz podobnie, najpierw skrecalo mnie z utesknienia, wiec odnalazlam sens w tesknocie no i bylo latwiej. Teraz dostaje to co chce bo wraca, a ja zamiast ze skakac ze szczescia cuduje jak debil, no i szukam sensu w tym:S

                    Bo gdy znajde odpowiedz, latwiej mi bedzie zwierze oswoic, tak mysle zawsze przynajmniej dzialalo.

                    Edytowany przez: hella, w: 2014/01/03 09:18

                    Panama
                    Uczestnik
                      Liczba postów: 3986

                      Hella zapisz:

                      Ja mam jakos w pewnym sensie teraz podobnie, najpierw skrecalo mnie z utesknienia, wiec odnalazlam sens w tesknocie no i bylo latwiej. Teraz dostaje to co chce bo wraca, a ja zamiast ze skakac ze szczescia cuduje jak debil, no i szukam sensu w tym:S

                      :laugh: :laugh: :laugh:
                      Normalka, na dzień przed powinno Ci przejść. STRES 👿

                      Panama
                      Uczestnik
                        Liczba postów: 3986

                        KOCHANI, przestańcie narzekać:evil:
                        W Nowy Rok na kazaniu ksiądz powiedział bardzo fajną rzecz, a mianowicie to, że po to jesteśmy obecni w tym kolejnym roku, aby kogoś obdarzyć miłością. To jest sens życia i powołanie człowieka. Bardzo mi się te słowa spodobały.
                        I jeszcze coś takiego przeczytałam ” Bogaty jest nie ten kto wiele ma, ale ten kto mało potrzebuje”

                        Niech moc będzie z Wami:evil:

                      Przeglądasz 10 wpisów - od 2,481 do 2,490 (z 10,111)
                      • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.