Witamy Fora Rozmowy DDA/DDD terapia – jak zacząć

Przeglądasz 10 wpisów - od 11 do 20 (z 55)
  • Autor
    Wpisy
  • pszyklejony
    Uczestnik
      Liczba postów: 2948

      Jak tak powie, to pójdziesz do domu szczęśliwa? 🙂

      marta2985
      Uczestnik
        Liczba postów: 106

        Nie pójde szcześliwa, bo jak się okaze że to nie DDA to już wogóle poczuje sie jak jakas wariatka, wtedy chyba tylko psychiatryk mnie czeka

        pompejusz
        Uczestnik
          Liczba postów: 13243

          croatoan zapisz:
          „Mam te same wątpliwości co Marta. Jeśli pójdę na terapie i miła pani po wysłuchaniu mojego monologu, powie mi że to nie dda, że nic mi nie jest i tak naprawdę szukam sobie wytłumaczenia dla swoich niepowodzeń?”

          Dda to nie choroba wykrywana we krwi lub prześwietleniu płuc! To syndrom dziecka wychowanego w domu pijącego rodzica:) z łatwością sama możesz sie zdiagnozować czy jesteś Dda czy nie. Nie potrzebujesz do tego naukowców z Kembricz;)

          p83
          Uczestnik
            Liczba postów: 2114

            Jeśli okażę się, że musisz iść do psychiatry to też dobrze, bo szybciej poradzisz sobie z ewentualną chorobą…

            Natomiast, jeśli to dda to zrobisz ważny krok.

            pszyklejony
            Uczestnik
              Liczba postów: 2948

              O właśnie, ale musisz mówić ,a o czym, to też jest proces, i trwa.

              croatoan
              Uczestnik
                Liczba postów: 6

                Chodzi właśnie o to że nie chcę tego usłyszeć

                ewelka1982
                Uczestnik
                  Liczba postów: 4746

                  croatoan zapisz:
                  „Chodzi właśnie o to że nie chcę tego usłyszeć” Bez tego nie ruszysz dalej.Pierwszy krok: przyznać się do bezsilności

                  pszyklejony
                  Uczestnik
                    Liczba postów: 2948
                    croatoan
                    Uczestnik
                      Liczba postów: 6

                      właśnie uczucia bezsilności nienawidzę w sobie najbardziej. I tak jestem w szoku że zarejestrowałam się na tej stronie. Do tej pory z nikim o tym nie rozmawiałam. Nie jestem nawet pewna czy moja rodzina lub znajomi wiedzą o istnieniu czegoś takiego jak dda. Czy jeśli podejrzewam, że jestem dda to powinnam im o tym mówić ?? Czy to dotyka każde dziecko w rodzinie alkoholika ?

                      Edytowany przez: croatoan, w: 2013/07/18 23:11

                      pszyklejony
                      Uczestnik
                        Liczba postów: 2948

                        Nikomu nie mów. Koto wie, ten wie a kto nie nie zrozumie.

                      Przeglądasz 10 wpisów - od 11 do 20 (z 55)
                      • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.