Witamy Fora Rozmowy DDA/DDD terapia – jak zacząć

Przeglądasz 5 wpisów - od 51 do 55 (z 55)
  • Autor
    Wpisy
  • EDGE1981
    Uczestnik
      Liczba postów: 6

      Za cierpliwość, oparcie, jakim jest dla mnie i innych. Za zaradność i umiejętności. Za troskę, jaką otacza bliskich. Za to jak przyjął i traktuje moją córkę. Za racjonalność i inteligencję. Za zorganizowanie. Za uśmiech. Za dalekosiężne cele. Za oszczędność. Za cudny seks. Za poczucie humoru.

      Nie pytam o to, czy mam odejść, tylko o to, co mogę zrobić, by nie musieć odchodzić. Nie wierzę w happyend, ale wierzę, że jeśli dwoje ludzi pozwoliło swojej relacji zajść tak daleko, że w grę weszło uczucie, to stali się za siebie wzajemnie odpowiedzialni. Nie bezwzględnie, ale w miarę swojej możliwości i zachowaniem granic swojej wolności i prawa do szczęścia.

      Panama
      Uczestnik
        Liczba postów: 3986

        Edge,teraz to już nie wiem nic.
        Cierpliwość, troska i oparcie, czy kłamstwa i chłód?
        brak seksu, dotyku, czy cudny seks?
        dalekosiężne cele, czy brak planów?

        Nie piszę tego złośliwie, ale chyba przyznasz, że jedno wyklucza drugie.

        EDGE1981
        Uczestnik
          Liczba postów: 6

          Wiem, tak też pomyślałam, że trochę to mylące.

          Może tak, gdyby to on pisał:
          kocham Cię, ale udaję, że Cię nie kocham
          troszczę się o Ciebie, ale mówię, że jest mi wszystko jedno
          jestem czuły, gdy myślę, że śpisz
          mówię prawdę, gdy myślę, że nie słyszysz
          gdy wszystko jest dobrze, jestem zupełnie obojętny
          gdy coś się wali, jestem pierwszym, który pomoże
          nie wiem, czy wyjadę z Tobą na weekend, ale zrobię wszystko, by zabezpieczyć Twoją przyszłość
          gdy się oddalasz, ja oddalam się dwa razy bardziej
          dam Ci ciepło, gdy Ty dasz mi go 2x więcej i troszkę na moje poczekasz
          kłamię w różnych prawie sprawach, a najczęściej na swoją niekorzyść
          w sprawach najważniejszych możesz na mnie polegać, ale nie oczekuj ode mnie, że się do tego przyznam.

          A co do seksu, to po prostu jest go bardzo mało.. kiedyś było więcej, ale teraz jest inaczej. Coś się zmieniło.

          Panama
          Uczestnik
            Liczba postów: 3986

            Ja tez nie miałam pojęcia, że mam ze sobą problem. Na szczęście trafiłam na program 12 kroków, całkiem przypadkowo, szukając pomocy dla pijącej mamy. Wiele się od tego czasu zmieniło, zawsze jest szansa. Zyczę Wam powodzenia 🙂

            EDGE1981
            Uczestnik
              Liczba postów: 6

              Dzięki. Już samo pisanie pomaga mi to zrozumieć bardziej. Pozdrawiam

            Przeglądasz 5 wpisów - od 51 do 55 (z 55)
            • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.