Odpowiedzi forum utworzone

Przeglądasz 10 wpisów - od 31 do 40 (z 99)
  • Autor
    Wpisy
  • biedronka535
    Uczestnik
      Liczba postów: 108

      ja chyba juz lata nie jadłam takich pieczonych ziemniaczków z ogniska jak to czlowiek zapomina o takich prostych pysznosciach dajacych wiele radosci:)

      biedronka535
      Uczestnik
        Liczba postów: 108

        Monisia niestety to tak jest ze nam malo brakuje zeby nas urazic to raz a dwa to my chyba wlasnie nie potrafimy krzywdzic swiadomie i dlatego niepotrafimy zrozumiec. My ciagle czujemy sie winni wiec tym bardziej chroni to nas przed wyrzadzeniem krzywdy. Są na tym swiecie tacy wredni ktorzy zadają ból i wydaje im sie ze wszysko jest ok. Nam jest ciezko zrobic cos dla siebie podczas gdy sa tacy ktorzy robia tylko dla siebie i nie widza w tym niczego zlego. Ale mam nadzieje ze dzieje sie wszystko dlatego zebysmy zdali sobie sprawe z tego ze jestesmy dobrzy i to jest powód do usmiechu i polubienia siebie. Monisia jestes cudowna osóbką i główka do góry, ciesz sie ze nie jestes taka jak(… my wiemy kto:) )

        biedronka535
        Uczestnik
          Liczba postów: 108

          he he szalona:) nio to powodzenia i udanej randki. Obys znalazla to czego szukasz:)

          biedronka535
          Uczestnik
            Liczba postów: 108
            w odpowiedzi na: Pożegnanie Noela #45241

            no i bardzo dobrze ze wszystko sie wyjasnilo:D przyznam sie szczerze ze po przeczytaniu tytułu i postu pierwszego troche sie zapowietrzylam. To super Noelku ze jestes z Nami:)

            biedronka535
            Uczestnik
              Liczba postów: 108

              z jednej str to podnosi na Duchu ze nie tylko ja sie boje i czuje co czuje ale z drugiej wolalabym zeby nikt nie przechodzil tego co ja i nikomu tego nie zycze. Mam nadz ze wszystko pojdzie ok, na razie powolutku wszystko sie prostuje nikt sie nie kloci juz:D dostalismy juz nawet pierwszy prezent slubny:)

              biedronka535
              Uczestnik
                Liczba postów: 108

                Monisiu ja wybaczylam swojemu ojcu. Na poczatku gdy zdalam sobie sprawe z tego ze jestem dda wszystko do mnie wrocilo wszystkie uczucia dziecinstwa, Bylam zła, wsciekla na mitingu wrecz powiedzialam ze mam ochote pozabijac swoich rodzicow, ojca za to co mi zrobil i nagle nie wiedzac dokladnie kiedy te uczucie zniknelo. Po prostu rozliczylam sie z przeszloscia zaakceptowalam ją i juz teraz nie roztrzasam tego co bylo. Teraz zajmuje sie moim zyciem Bartoszkiem, Karolem. rodzice sa dorosli i ja juz staram sie nie ingerowac w ich sprawy juz tak sie nie łamie gdy ojciec zaczyna pic i na matke tez sie nie gniewam ze probuje mnie wciagnac w ich problemy bo juz nauczylam sie byc z boku i odcinac sie, nie boje sie powiedziec sluchajcie nie interesuje mnie to, nie wiem co powinnas zrobic z ojcem, albo zwyczajnie to mnie nie dotyczy. kiedy zaczniesz pielęgnowac siebie przeszlosc juz nie bedzie taka straszna.

                biedronka535
                Uczestnik
                  Liczba postów: 108
                  w odpowiedzi na: zaburzenia osobowości #45162

                  pewnie ze mozna zmienic swoje zycie chodzac na terapie no i pod warunkiem ze sami tez bedziemy pracowac nad soba bo samo chodzenie bez checi zmiany tez nic nie da, a na terapie wlasnie idziemy po to zeby byc dobra zona matka przyjaciolka, mezem, ojcem i przyjacielem.

                  biedronka535
                  Uczestnik
                    Liczba postów: 108

                    nawet moja kochana Madziunia mnie wspiera 😀 od razu mi lepiej:D ale na serio chyba nie powinnam myslec na zapas.

                    biedronka535
                    Uczestnik
                      Liczba postów: 108

                      moze i macie racje ale ja wlasnie jeszcze nie dopracowalam tego zeby nie brac sobie do siebie i nie probowac zmienic tego czego sie nie da zmienic.

                      biedronka535
                      Uczestnik
                        Liczba postów: 108

                        co fakt to fakt romowie ktorzy wkurzaja na ulicach, i romki ktore gotowe sa biec za Toba byle powrozyc to wkurza, ale muzyka jest fajna. Ja osobiscie lubie bardzo i nawet mnie wzrusza.

                      Przeglądasz 10 wpisów - od 31 do 40 (z 99)