Odpowiedzi forum utworzone

Przeglądasz 9 wpisów - od 91 do 99 (z 99)
  • Autor
    Wpisy
  • biedronka535
    Uczestnik
      Liczba postów: 108
      w odpowiedzi na: do kobiet! #44543

      hmm tak sie zastanawiam nad tym pytaniem. Ja chyba czuje sie nijak. jestem córką siostra matka za 1,5 mies bede żona ale nie wiem czy czuje sie jak kobieta. po tych wszystkich moich przezyciach to chyba zapomnialam jak byc kobieta zastapilam to po prostu byciem, cigle musze wlaczyc z wiatrakami i wtedy to czuje sie jak mezczyzna na polu bitwy, jak na wojnie.

      biedronka535
      Uczestnik
        Liczba postów: 108
        w odpowiedzi na: Przebacznie #44541

        wybaczyłam mojemu ojcu gdy rozliczylam sie z przeszloscia, zaakceptowalam ją taką jaka jest i przestalam sie tego wstydzic wtedy tak na prawde zdalam sobie sprawe ze alkoholizm to choroba i bylam zdolna do przebaczenia.

        biedronka535
        Uczestnik
          Liczba postów: 108
          w odpowiedzi na: Manipulacje-nasza i ich #44540

          sa rozne rodzaje manipulacji i nie mozna wszystkiego wrzucac do jednego worka. Nie sadze by dda byli czarnymi manipulatorami, ktorzy za wszelka cene chca sukcesu i pragna zniszczyc innych tylko dla wlasnych korzysci, A to ze w jakis tam sposob manipulujemy? nie znam czlowieka ktory kiedys nie manipulowal innym. czarny manipulator nigdy nie da sie sam zmanipulowac a nasze doswiadczenia potwierdzaja ze bylismy manipulowani przez rodzicow i najblizszych wiec chyba nie ma czym sie przejmowac tylko zeby wyjsc calo z zycia musimy byc asertywni, wtedy nie bedziemy mieli potrzeby manipulowania innymi.

          biedronka535
          Uczestnik
            Liczba postów: 108
            w odpowiedzi na: powrót ? #44537

            Ja nie mieszkam juz z rodzicami, mam narzeczonego w sumie prawie męza bo za 1,5 miesiaca nasz ślub i z 3 letnim synkiem to moja rodzina powinna byc najwazniejsza i jej powinnam poswiecac najwiecej czasu i uwagi. Niestety gdy moja matka dzwoni i mowi mi ze ojciec znów pije czuje sie jak bym dostala czym,s ciezkim w glowe. Nie potrafie skupic sie na niczym innym i cierpi moj domek. Te4rapeutka ciagle mi powtarza ze4 powinnam sie odciąć od domu rodzicow ale to tylko takie gadanie, bardzo ciezko jest nie myslec i zajac sie swoimi sprawami. Ostatnio ojciec powiedzial ze pojdzie sie leczyc, bardzo sie ucieszylam kamien mi spadl z serca, ale to tylko gadanie bo nigdzie nie poszedl. Matka zaczyna go kryc i usprawiedliwiac gdy przestaje pic a gdy pije ciagle biegdnie do mnie po ratunek tylko ze nic sobie nie robi z tych moich rad. Chcialabym wierzyc ze kiedys przestanie mnie obchodzic to czy ojciec jest pijany czy nie chcialabym umiec sie znieczulic i nie zwracac uwagi ale to bardzo ciezkie jest zawsze wciaga z powrotem. Jest super zajmuje sie swoim zyciem praca domem ale gdy ojciec ma kryzys wcale to po mnie nie splywa, ciezko jest i swoje mieszkanie nie pomaga

            biedronka535
            Uczestnik
              Liczba postów: 108
              w odpowiedzi na: przyjaciel… #43654

              zawsze mi przykro gdy cos sie konczy, ale nic na siłe. Czasem moze i lepiej wczesniej dowiedziec sie ze ktos nie zasluguje na nasza przyjazn. Potem moglo by byc o wiele trudniej gdy sie czlowiek az za nadto przywiaze zapomina o asertywnosci, oddaje calego siebie drugiej osobie chce zeby bylo jej dobrze, a nagle dowiadujemy sie ze ta osoba znajduje sobie ciekawe zajecie i zapomina o nas. Do czasu gdy znów zacznie nas potrzebowac. Oprocz pluszowego misia ja chyba nigdy nie mialam przyjaciela… nie wiem dlaczego byc moze zle lokowalam tą przyjazn i chcialam przyjaznic sie z tymi co potrzebuja wampirow energetycznych a nie przyjaciół, a teraz po tylu latach wogole ciezko jest komukolwiek zaufac.

              biedronka535
              Uczestnik
                Liczba postów: 108
                w odpowiedzi na: Straszydełka #43653

                Mi od dawna nic sie nie sni, a jezeli juz to i tak tego nie pamietam a szkoda bo moze dowiedzialabym co we mnie tak na prawde siedzi, z czym mam najwiekszy problem i moglabym nad tym popracowac. Podobno gdy nurtuje nas cos i nie potrafimy tego rozwiazac to czasem potrafia sie nam przysnic odpowiedzi, ale co zrobic jak sie tych snów nie pamieta?

                biedronka535
                Uczestnik
                  Liczba postów: 108
                  w odpowiedzi na: Czy lubicie gości? #43544

                  ja nie lubie gosci podczas imprez. Uwielbiam jak przychodza 2 osoby i mozna porozmawiac wypic kawke, albo lubie tez gosci na obiad bo lubie gotowac i czuje sie swietnie gdy moge dla kogos gotowac. Ale jesli chodzi o imprezy dostaję gęsiej skórki. Zawsze wtedy mam przed oczami imprezy w domu rodzinnym jak ojciec sie zapijał i urządzał awantury. Zawsze sie boję ze cos takiego bedzie mialo miejsce u mnie w domu i unikam takich imprez jak ognia. Może kiedys zacznę ufać swojemu otoczeniu.

                  biedronka535
                  Uczestnik
                    Liczba postów: 108

                    ja poczułam się dorosła jak mialam chyba 16 lat chyba nieświadomie szukalam sobie wtedy jeszcze "chłopaka" podobnego do mojego ojca. którego musiałabym wyciągać z nałogu. Niestety znalazłam takiego i mając 18 lat zamiast dopiero wkraczac w dorosłośc ja byłam już po przejściach 40 letniej kobiety, mało tego nie byłam odpowiedzialna tylko za siebie ale i wziełam odpowiedzialnośc za drugiego człowieka. A teraz mając 24 lata, własny dom dziecko i męża nie wiem sama czy jestem tak na prawde dorosła.

                    biedronka535
                    Uczestnik
                      Liczba postów: 108
                      w odpowiedzi na: wpisujcie gg #41403

                      24 latka olsztyn matka, prawie żona moj gg 1285766

                    Przeglądasz 9 wpisów - od 91 do 99 (z 99)