Odpowiedzi forum utworzone

Przeglądasz 10 wpisów - od 11 do 20 (z 99)
  • Autor
    Wpisy
  • biedronka535
    Uczestnik
      Liczba postów: 108
      w odpowiedzi na: boje sie swoich mysli #45836

      Moze masz racje Katarzynka, mam nadzieje ze masz:) Jutro babci operacja niestety nie moglam sie z nia zobnaczyc bo jest na sali pooperacyjnej i czeka na zabieg. Lekarz ktory bedzie ją operowal okazal sie moim znajomym i to ordynatorem uff cale szczescie. mam nadzieje ze bedzie wszystko dobrze. Nic sie nie dzieje bez przyczyny, moze dlatego tak sie musialo stac zebym uswiadomila sobie ze czas zaprzestac miec czarne mysli i zaczac myslec pozytywnie i oczekiwac na cos dobrego a nie zlego.

      biedronka535
      Uczestnik
        Liczba postów: 108

        moi rodzice to mnie chyba milosci nie nauczyli i ja nie wiem jak nazwac po imieniu to co do nich czuje ale milosc chyba inaczej sobie wyobrazam.
        to jest tylko jakies glupie przywiazanie i durna zaleznosc a nie milosc. Ech nawet nie mam potrzeby chyba ich kochac bo zniszczyli mi zycie

        biedronka535
        Uczestnik
          Liczba postów: 108
          w odpowiedzi na: Pokochac siebie :) #45767

          ja tyle razy próbowałam zmienic siebie pokochac motywacja była chęci też ale słomiany zapał zrobił swoje i zapomnialam o swoich przyzeczeniach. Trzeba chyba codziennie nad tym pracować i przede wszystkim chwalic siebie za wszystkie uczynki a nie tylko krytykowac a wtedy chyba mozna pokochac siebie.

          biedronka535
          Uczestnik
            Liczba postów: 108
            w odpowiedzi na: i jeszcze raz matka #45480

            No dokładnie nam najpierw przychodza do głowy straszne rzeczy a potem dopiero myslimy co zrobic by bylo dobrze

            biedronka535
            Uczestnik
              Liczba postów: 108
              w odpowiedzi na: Dom-więzienie… #45454

              Niunia ale wiesz to jest Twoje życie i Ty musisz sie o nie zatroszczyc, walcz o siebie i swoje szczescie. Zbierz sie w sobie i idz na terapie ja tez nie moglam sie zebrac a teraz wiem ze to bylo najlepsze co moglam zrobic. Nie wiem wez sobie kartke podziel na dwie i wypisz sobie motywacje dlaczego powinnas pojsc efekt Cie zdziwi i moze inaczej na to spojrzysz bedziesz miala czarno na bialym dlaczego warto i dklczego glupio bylo by nie skorzystac z takiej sznasy naprawienia zycia i zmiany, zrozumienia siebie, otrzymania spokoju i harmoni kosztem jednej godz tygodniowo to chyba malusio w porównaniu z calym nieszczesliwym zyciem, chyba nie chcesz sie szarpac do konca swoich dni, chcesz byc szczeliwa, spokojna??? Biegusiem krzeslo do terapeuty, docenisz siebie ze zrobilas cos ze nie spoczelas na laurach!

              biedronka535
              Uczestnik
                Liczba postów: 108

                Musisz mu powiedziec o problemie, o dda o ojcu o tym ze matka nie mial wplywu na swoje zycie dlatego chce kontrolowac Ciebie, i ze tak na prawde nie wiem czy tu faktycznie chodzi o wzrost wiesz ona moze tylko tak mowic moze sie boi ze zostanie z ojcem sama sama z tym problemem alkoholu i dlatego probuje namowic cie nie swiadomnie zebys zapomnialal o soie i myslala o niej. Pamietaj ze Ty jestes najwazniejsza, a z chlopakiem musisz szczerze pogadac powiedziec wytlumaczyc ze to nie chodzi o niego ze on jest tylko pretekstem

                biedronka535
                Uczestnik
                  Liczba postów: 108
                  w odpowiedzi na: Dom-więzienie… #45450

                  dziuba ja dopoki nie poszlam na terapie tez czulam sie stłamszona ale teraz jest lepiej, fakt ze powroty sa do starych utartych sciezek ale jestem bardziej swiadoma, ja bym Cie zachecala jednak do terapi sama sie tylko bedziesz uzalala nad soba i rodzice zawładna calym Twoim swiatem a ze nie chce Ci sie i nie masz sily to dlatego ze nakumulowalo sie duzo problemow, zapytan, zlych emocji i znajduja sobie one ujscie w twojej glowce a sama z tym sobie nie poradzisz.

                  biedronka535
                  Uczestnik
                    Liczba postów: 108

                    Oj dziuba wiesz cio zatkało mnie swego czasu byłam z facetem narkomanem i wtedy bylo logiczne dlaczego moja mam go nie akceptuje, ale jesli chodzi o Ciebie wiesz to Twoje życie Kobieto! to Ty z nim bedziesz a nie twoi rodzice, ja bym wogole nie zwracal;a uwagi na to cooni tam mowia niech se gadaja.zapytaj sie ich czy twoi dziadkowie tez dobierali ich na siłe i czy lepszy bylby wyzszy a glupszy.

                    biedronka535
                    Uczestnik
                      Liczba postów: 108
                      w odpowiedzi na: zatrzymać przemoc #45445

                      Kłos napisał:

                      Nie potrafię połączyć tych dwóch światów: ja i znajomi i ja i rodzina. W każdym z nich jestem zupełnie inną osobą.”

                      mam to samo

                      biedronka535
                      Uczestnik
                        Liczba postów: 108

                        przed każdym egzaminem wszyscy sie boja przed powaznymi rozmowami, matura, testami itd itp ale potem kazdy smieje sie z siiebie ze nie bylo tak strasznie. Bedzie tak i tym razem Kilka głebszych oddechów głowa do góry jak powiedziala ananke i bedzie ok. Trzymam kciuki.

                      Przeglądasz 10 wpisów - od 11 do 20 (z 99)