Odpowiedzi forum utworzone

Przeglądasz 10 wpisów - od 1 do 10 (z 31)
 • Autor
  Wpisy
 • jest super
  Uczestnik
   Liczba postów: 32
   w odpowiedzi na: Nasze sukcesy :) #464181

   Gratuluje serena66 odwagi i zaczęcia pomagania samej sobie.

    

   jest super
   Uczestnik
    Liczba postów: 32
    w odpowiedzi na: Dziś czuję się ….. #464145

    Warto morzyć o rzeczach realnych. Trzymam kciuki za wizytę bo to Twoj pierwszy krok do zmian i życia w pełni .

    Zacząłem terapię pogłębioną. To jest magia (w pozytywnym sensie) nawet nie spróbuję tego opisać ,sami spróbujcie:)

    jest super
    Uczestnik
     Liczba postów: 32
     w odpowiedzi na: Dziś czuję się ….. #463807

     😀 a sobie napiszę jak się czuję 😉  od kilku dni jakby coś we mnie pękło , nie czuje na sobie ogromnego ciężaru  jakbym dźwigał cały świat na swoich wątły ramionach .  zacząłem „majsterkować” , w zasadzie wróciłem do tego , nie mam tego starachu ktory mnie do wszystkiego zniechęcał . może stan chwilowy , ale cieszę się z niego bo na prawdę ciężko było mi  dostrzec chodzmy minimalny pozytyw w moim zyciu .

     Trzymajcie się … sucho bo lato w tym roku nie rozpieszcza

     jest super
     Uczestnik
      Liczba postów: 32
      w odpowiedzi na: Dziś czuję się ….. #463806

      Trochę tu sprzeczności widzę . Tego co było już nie zmienisz , niestety albo i stesty. Z niektórymi sprawami pozostaje nam się tylko pogodzić. Możesz zmienić swoje życie al innych już nie. Mogę tylko polecić terapię gdzie wiele się możesz dowiedzieć o sobie swoich zachowaniach i schematach w jakich jesteś.

      jest super
      Uczestnik
       Liczba postów: 32
       w odpowiedzi na: Dziś czuję się ….. #463804

       Rozumiem Cie serena66 ale to też jest do zmienienia. Żal jest potrzebny , trzeba go przeżyć , pogodzić się z nim żeby w końcu myśleć o sobie i swoich potrzebach , realizować siebie czy się to komuś podoba czy nie :).

       jest super
       Uczestnik
        Liczba postów: 32
        w odpowiedzi na: Dziś czuję się ….. #463786

        Bo mamy, przepraszam nie mogę mówić za wszystkich, ja mam braki w wychowaniu , ostatnio na terapii do tego doszedłem że nawet nie miałem stawianych celów , skonkretyzowanych wymagań od rodziców , więc sierotka się ciągle domyślała co ma zrobić żeby rodzice byli zadowoleni, myślałem że to ja w jakiś magiczny sposób , moim postepowaniem sprawię że rodzina się uzdrowi , ojciec przestanie pić , później brat , że uratuję go przed śmiercią.

        Ale nie jestem Bogiem … teraz czuję się mocny , dlatego łatwiej mi się o tym pisze.

        Nie jestem terapeuta , piszę tylko tak jak ja rozumiem świat a że już po terapiach się buja od dłuższego czasu to mam nadzieję że postrzegam go coraz „zdrowiej”.

        To ,że zgadujesz jaka masz coś zrobić jest normalne. Do wszystkiego dojdziesz ,tylko trzeba pracować 😉

        jest super
        Uczestnik
         Liczba postów: 32

         Tak już chyba mamy ,że musimy leżeć i kwiczeć , po x razie gdy wstawaliśmy i jakoś ciągnęliśmy … dochodzą do nas myśli ,że sami nie dajemy rady , że potrzeba kogoś kto podpowie , nakieruje … ale nadal nic samo się nie zrobi

          

         jest super
         Uczestnik
          Liczba postów: 32
          w odpowiedzi na: Dziś czuję się ….. #463782

          serena66  ,nawet gdybyś była w czymś najlepsza na świecie to byś tego nie doceniła , masz w sobie krytyka który zawsze będzie Cie przytłaczał , zawsze o ile nie popracujesz nad tym.

          Co do atmosfery w domu to też nie wytrzymuję „zamiatania wszystkiego pod dywan” , ale już dostrzegam że na pewne rzeczy nie mam wpływu i może zacznę mówić o rzeczach w taki sposób jakimi one są . ktoś będzie zły , ktoś będzie urażony ale widocznie taki ma być …  .

           

          jest super
          Uczestnik
           Liczba postów: 32

           dzięki za link, Ja w domu mam „Czas na wyleczenie”. Godne uwagi, można chociaż trochę sie rozeznać w temacie dda i otworzyć sobie oczy.

           Teraz jestem w trakcie czytania , ” Najgorszy człowiek na świecie” Małgorzaty Helber,  pani która była kiedyś prezenterka w vivie , zawsze miała jakiś „taki” urok . Piszę o swojej walce z nałogiem ale też jest dda i bardzo przystępnie (jeśli można tak to nazwać) opisuję swoje emocję , swój ból. Na mnie zrobiło to wielkie wrażenie i nie raz mówiłem sobie …. ona pisze o mnie. Polecam

           jest super
           Uczestnik
            Liczba postów: 32
            w odpowiedzi na: Dziś czuję się ….. #463760

            Lanserek jak długo już chodzisz na terapię? Ja czuję że nie robię postępów ale dochodze do wniosków że to dlatego że nie jestem do końca szczery ze sobą za czym idzie brak info dla terapeutki. Myślę że pozostaje nam tylko akceptacja tego czego nie otrzymaliśmy kiedyś , możemy tylko albo aż zbudować własną zdrową rodzinę i nie fundować swoim pociechom tego co my dostawaliśmy złego i dać tego czego nie dostaliśmy dobrego

           Przeglądasz 10 wpisów - od 1 do 10 (z 31)