Witamy Fora Szukam Ciebie 40-letnia DDA

Przeglądasz 10 wpisów - od 21 do 30 (z 55)
  • Autor
    Wpisy
  • Anonim
      Liczba postów: 564

      Czesc Agata! Ja mam na imie Monika i jestem DDA. Mam 32 lata (dzis skonczyłam ) moze chcesz pogadac na gg?

      tokles
      Uczestnik
        Liczba postów: 3

        Witaj Moniko! WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W DNIU URODZIN!!!!
        jasne, że chcę pogadać.Jeśli i Ty masz ochotę to podaję mój numer gg-4334330

        syrenka
        Uczestnik
          Liczba postów: 4

          Drodzy dda po trzydzistce,
          Jest nas wiele, szczegolnie Pan. Jestem otwarta na wymiane doswiadczen z Wami.Nie jestesmy sami.
          Syrenka

          mlanger
          Uczestnik
            Liczba postów: 19

            Dawno nikt nie kontynuowal tego watku a mysle , ze jest potrzebny? Moze ktos ucieszyszy sie , ze go przypadkowo znalazlam? Widze , ze tu prawie sami mlodzi ludzie i bardzo fajnie ale czasem chcialabym porozmawiac z rownolatkiemB) Mam 42 lata od roku jestem w terapii.Nawet jak mnie nie ma na gg to mozna zostawic wiadomosc – odpisze . GG 8246336

            gdda
            Uczestnik
              Liczba postów: 56

              anna zapisz:
              „Mam 48 lat, to chyba rekord.Jestem chyba tu najstarsząA DDA,tzn.DDA-senior ;)” ja tez mam 48 skonczone! -jestesmy tylko mlode inaczej ,ale to milo ,ze ktos w moim wieku tu tez zaglada-myslalam,ze tylko ja jestem taka …..mloda;)

              gdda
              Uczestnik
                Liczba postów: 56

                gdda zapisz:
                anna zapisz:
                „Mam 48 lat, to chyba rekord.Jestem chyba tu najstarsząA DDA,tzn.DDA-senior ;)” ja tez mam 48 skonczone! -jestesmy tylko mlode inaczej ,ale to milo ,ze ktos w moim wieku tu tez zaglada-myslalam,ze tylko ja jestem taka …..mloda;)” moj email mgerda@interia.pl

                Anonim
                  Liczba postów: 20551

                  Ja mam 42, chętnie pogadam :), moje gg: 13972398

                  mlanger
                  Uczestnik
                    Liczba postów: 19

                    Jest moze ktos z Warszawy lub spod Warszawy?

                    Prema
                    Uczestnik
                      Liczba postów: 13

                      Ja mam 49, to jestem najstarsza(?) na forum 🙂 jestem z Warszawy. Wracam po dłuższej nieobecności. Mam GG , jeśli ktoś chciałby porozmawiać to podam . Jestem w trakcie terapii dla osób współuzależnionych . Po terapii małżeńskiej i terapii indywidualnej 🙂 Pozdrawiam 🙂

                      mlanger
                      Uczestnik
                        Liczba postów: 19

                        Podaj to ggB) albo sie odezwij na moje 8246336

                      Przeglądasz 10 wpisów - od 21 do 30 (z 55)
                      • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.