Witamy Fora Rozmowy DDA/DDD Dziś czuję się…

Przeglądasz 10 wpisów - od 11,341 do 11,350 (z 11,524)
  • Autor
    Wpisy
  • mrutek
    Uczestnik
      Liczba postów: 857

      aaa taki jeden patafian, by nie powiedzieć dosadniej.
      Szkoda gadać, i szkoda nerw na niego. Tylko głowa czasem o tym zapomina:(

      ewelina82
      Uczestnik
        Liczba postów: 1499

        Ciesze sie z moich postepow w pracy nad soba:) oj ja mnie to cieszy!:) 🙂 🙂

        traveler
        Uczestnik
          Liczba postów: 83

          Dzisiaj czuję się zwycięsko, bo udało mi się rozpoznać fałszywe poczucie winy, które wróciło po kilku miesiącach, dzisiaj niespodziewanie, z lekka się wkurwiłem na siebie że przez chwilę dałem się wciągnąć w ten posępny stan zawieszenia ale ta złość dała mi siłę żeby powiedzieć wielkie NIE-dla fałszywego poczucia winy:woohoo: zobaczyłem też jasno swoje zachowanie w którym momencie się to zdarza. Czuję że zaczynam powoli "chwytać byka za rogi" :woohoo: oj NIE kurwa NIE chce wracać do tej pieprzonej otchłani NIE NIE NIE dam się:laugh:

          aktototaki
          Uczestnik
            Liczba postów: 370

            Sparaliżowana psychicznie. Chciałabym nie wiedzieć o tym, o czym się wczoraj dowiedziałam. Nie chcę takich uczuć, w ogóle nie chcę czuć. To boli. Tak bardzo mnie to boli.. Dlaczego ludzie czynią zło, które mnie przeraża?

            mirinda
            Uczestnik
              Liczba postów: 3

              a kto to wie dlaczego ludzie czynią zło?! tak jest było i będzie… ja też nie chcę zcyć się jak Ty a tak dziś dokładnie jest… paraliż …. umysłowy i emocjonalny i nie chce mi się podejmować żadnych poważnych decyzji, ha a nie da sie tego ominąć!! i dlaczego w małych zasranych miejscowościach nie ma terapi dda… przecież w pipidówkach też ktoś musi mieszkać!!! nie możemy się wszyscy wynieść do dużych miast!!! wsciekam sie na to ….

              aktototaki
              Uczestnik
                Liczba postów: 370

                Mam dokładnie ten sam problem. Mieszkanie w małej miejscowości samo przez siebie mnie dobija. Myślę, czy sama nie zacząć szukać ludzi z dda na moim terenie w ostatnich dniach.

                Ten dzień przez tą pogodę jest jeszcze bardziej parszywy niż był, problem niejako się sam rozwiązuje, nędznie bo człowiek zamilkł i sama nie wiem, czy chce, żeby się odzywał, czy nie

                ewelina82
                Uczestnik
                  Liczba postów: 1499

                  Psychicznie na wyzynach;) mam jeden problem jednak,na juz trzeba go rozwiazac….czas tylko do wtorku…:S

                  aktototaki
                  Uczestnik
                    Liczba postów: 370

                    W sumie to jakoś ogarnia mnie spokój. Uzależniłam się od uczucia, że ktoś oo mnie myśli i się troszczy.. I na dzisiaj zakończyło się wiadomością miłego weekendu, więc nie wiem, czy jeszcze w weekend się usłyszymy. Nie ogarnia mnie panika. Ogarnia mnie chęć pracy. Nie chcę cierpieć. Nie pozwolę sobie na takie traktowanie samej siebie. Nie pozwolę sobie na tonięcie we własnej rozpaczy, już tyle razy byłam na dnie, że nie mogę się znowu do tego doprowadzić. Nawet jeśli to wyimaginowane uczucie zniknie to nie pozwolę sobie utonąć. Czuję moc. Dobrą moc

                    Afektywna
                    Uczestnik
                      Liczba postów: 836

                      mrutek zapisz:
                      „noo qrwa ciśnienie mi się podniosło:angry: :angry: :angry: kroki…qrwa, chyba wstecz, a nie do przodu…hipokryta pierdolony:angry: :angry: :angry: i jeszcze "oszukana"..jak znalazł na dzisiejszą okoliczność:lol:

                      p.s. przepraszam za bluzgi, ale mi ulżyło, a w twarz wywalić nie mogłam.”

                      a klnij ile chcesz 🙂 jak to pomaga Tobie, bo mi tak 🙂

                      Afektywna
                      Uczestnik
                        Liczba postów: 836

                        ewelina82 zapisz:
                        „Psychicznie na wyzynach;) mam jeden problem jednak,na juz trzeba go rozwiazac….czas tylko do wtorku…:S”

                        dasz radę Ewelcia 🙂

                      Przeglądasz 10 wpisów - od 11,341 do 11,350 (z 11,524)
                      • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.