Witamy Fora Rozmowy DDA/DDD Dziś czuję się…

Przeglądasz 10 wpisów - od 5,091 do 5,100 (z 11,524)
  • Autor
    Wpisy
  • onaa89
    Uczestnik
      Liczba postów: 6061

      Właśnie jak ja się w ogóle czuję?
      Ostatnie wydarzenia mnie totalnie rozbiły. Za dużo tego było… I ta złość z braku możliwości pójścia do przodu ehh… Z drugiej strony miłe było to, że jednak są obok mnie ludzie, którzy są gdy jest taka potrzeba. Czasami bym wolała, żeby ktoś zrobił za mnie te najważniejsze kroki, których sama nie potrafię wykonać.

      justinas
      Uczestnik
        Liczba postów: 3

        Droga Malakah

        W życiu często się wszytko pieeprzy… Ja również mniewam chwile załamania i w zątpienia w samą siebie. Wydaję się,że większosć z Nas tak ma i dlatego znajduje się na tym portalu. Wypłacz się w poduchę jak masz ochotę, napij się gorącej czekolady. Ale i to nie zmieni sytuacji na dzień dzisiejszy. Poprostu uwierz w siebie, wmawiaj sobie że na dużo Cię stać afirmuj i idź do przodu. A zobaczysz na pewno się nie długo wszystko ułoży.

        Pozdrawiam

        Energy123
        Uczestnik
          Liczba postów: 39

          Dziś wypełnia mnie szczęście 🙂 zrozumiałam ze jest wiele dziedzin życiowych i liczy się całokształt. Nawet jesli w jednej dziedzinie mi sie nie układa to za to w innych dobrze sobie radzę i cieszę się ze dzis to zrozumiałam dzięki pewnej sytuacji. Czuję radość i to jest super uczucie 🙂

          drozdzyk
          Uczestnik
            Liczba postów: 2536

            bardzo źle od powrotu z pracy…. matka wytrąciła mnie dziś z równowagi… nie wiem co robić.. muszę jak najszybciej szukać wyjścia, ucieczki stąd.. wyprowadzić się jak najszybciej,,.. tylko ta kasa.. jak to wszystko zrobic….

            Energy123
            Uczestnik
              Liczba postów: 39

              Ja dziś czuję…. miłość. Ot tak po prostu 🙂

              PS. dziękuję Ci Lukasz za odpowiedzi i pozdrawiam 🙂

              mase
              Uczestnik
                Liczba postów: 9410

                ehhh
                tak samo jak ostatnio

                mase
                Uczestnik
                  Liczba postów: 9410

                  ehhh
                  tak samo jak ostatnio

                  MsNobody
                  Uczestnik
                    Liczba postów: 53

                    smutno mi dziś… nie umiem się cieszyć własnymi sukcesami

                    kac.
                    Uczestnik
                      Liczba postów: 228

                      .. otępiała. przerażają mnie moje zachowania i rozchwianie.

                      Nie, jest koszmarnie. Czuję się koszmarnie. Brak normalnego snu towarzyszy mi od kilku tygodni, za mało sypiam, nic ze sobą nie robię, raz nic nie czuję, raz czuję tak, jakbym miała się za chwilę rozpaść. Teraz jest mi wszystko obojętne, tylko fizycznie jest bardzo źle, mam wrażenie, że za chwilę się przewrócę, zasnę na stojąco, albo wyskoczę przez okno. Mam dziś tyle do zrobienia, a nie mam na nic siły..

                      Edytowany przez: kac., w: 2012/09/21 13:04

                      agniechaa
                      Uczestnik
                        Liczba postów: 100

                        Bezradnie :/ nie znosze tego uczucia… Sama nie wiem już co ze sobą robić, zajadłam nerwy ciastkami i teraz mam wyrzuty sumienia że zjadłam tak późno tyle słodyczy :/. Jestem tchórzem bo nie potrafie pójść na głupią terapie chociaż każdy dzień uświadamia mi jak bardzo potrzebuje jakiejkolwiek "interwencji "…. :/
                        Pomarudziłam, posmęciłam to ide poryczeć…. Ech.

                      Przeglądasz 10 wpisów - od 5,091 do 5,100 (z 11,524)
                      • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.