Witamy Fora Rozmowy DDA/DDD Dziś czuję się…

Przeglądasz 10 wpisów - od 5,971 do 5,980 (z 11,524)
  • Autor
    Wpisy
  • Wyloguj
    Uczestnik
      Liczba postów: 760

      Wspaniale B)

      Anonim
        Liczba postów: 869

        Boże, mam dziś rozstrój nerwowy. Wszystko mnie drażni albo jestem senna.
        Tydzień był aktywny. Próbuję szukać pracy, odnawiam relacje rodzinne, co jest mega trudne. Terapia, miesiączka, całkowity brak pieniędzy.
        "nikt nie przeżyje za Ciebie Twojego życia"

        Pozdrawiam Was serdecznie 🙂

        mala*
        Uczestnik
          Liczba postów: 702

          A ja już wiem co najlepiej pomaga na nerwy – modlitwa.
          Np. ktoś mnie wkurza, więc modlę się za tą osobę…Oczywiście nic z nieba samo nie spadnie. Wiadomo poszłam oprócz tego na mityng i wygadałam się ze wszystkiego co we mnie siedziało posłuchałam też co inni mają do powiedzenia.
          I co? Potem okazuje się, że to co czuję to "przeniesienie złości" z dawnych krzywdzicieli, że odtwarzam coś z przeszłości.
          No, ale sedno problemu tkwi jednak gdzie indziej w rozmowie! Ja unikam trudnych rozmów boję się komuś zwrócić uwagę. No i jak się obrażam to już skreślam tą osobę.
          Jej ile wysiłku dzisiaj musiałam pokonać żeby w ogóle się odezwać do takiej osoby na którą jestem zła…jednak dzięki temu coś ruszyło w końcu do przodu i czuję, że już złość mi minęła.
          W ogóle mam duży problem z brakiem zaufania i podejrzliwością nawet na tym forum wydaje mi się, że ktoś może się domyślić kim ja jestem i że to rozpowie innym. Takie chore myślenie wyniesione z domu: – że nikomu nie wolno ufać". Myślę, że to to.

          mrutek
          Uczestnik
            Liczba postów: 857

            mala*-mam dokładnie tak samo z tą podejrzliwością. To była jedna z pierwszych myśli, jak zaczęłam tu pisać – że ktoś mnie rozpozna. Ostatnio z kolei jak byłam na mitingu to wymieniałyśmy się z jedną dziewczyną adresami mailowymi i …nie wiedziałam, który mam jej dać -ten, w któym jest użyte moje imię i nazwisko (jej będzie znała moje nazwisko) czy ten, w którym jest użyty pseudonim z tego forum (jej,wejdzie na forum i być może dowie się więcej o mnie niż ja chciałam na spotkaniach powiedzieć). Bezsens jakiś. A jak się czuję dzisiaj? Obym miała siłę na dzisiejszym dzień – bym przetrwała dzień w pracy bez złośliwości w stosunku do P, bym na terapii "przeżyła" czytanie listu do rodziców Na samą myśl o pisaniuu tego listu wstrząsały mną takie emocje, że nie wiedziałam co się ze mną dzieje. List jest napisny, a po południu jego odczytanie na grupie.

            Anonim
              Liczba postów: 869

              ja dziś lepiej. Też mam podobnie z tą podejrzliwością, żeby nikt się przypadkiem nie dowiedział, że ja mam aż takie problemy ze sobą. Często wpadam w schemat "Nie czuj. Nie mów. Nie ufaj"

              Dobrego dnia 🙂

              mrutek
              Uczestnik
                Liczba postów: 857

                dzień w pracy minął, złośliwości w stosunku do P nie było, chociaż spotkanie dużo emocji mnie kosztowało, i na początku rozwaliło kompletnie. Czytanie listu do rodziców – auć…bolało…Jak się czuję po całym dniu?…nie wiem…a miałam nie mówić już więcej "nie wiem" 🙁

                Onaa
                Uczestnik
                  Liczba postów: 275

                  Mała- jak to doskonale rozumiem. Obrażam się i koniec, nie mam ochoty nawet patrzeć na tę osobę i sama się izoluje… Modlitwa- spróbuje 🙂

                  bajkalucy
                  Uczestnik
                    Liczba postów: 3

                    nawet nie podejrzewałam, że moge "spotkać" kogoś takiego jak ja. Wszystko się wali jak stara stodoła: powoli… a ja nic nie moge zrobić….

                    mala*
                    Uczestnik
                      Liczba postów: 702

                      Bezpiecznie się czuję na mityngach choć też nie zawsze bywają dni kiedy tak nie jest zależy kto tam siedzi.
                      Dziękuje za wszystkie odpowiedzi super wiedzieć, że nie jestem z tym sama.

                      ewelka1982
                      Uczestnik
                        Liczba postów: 4746

                        Zywcem spie…

                      Przeglądasz 10 wpisów - od 5,971 do 5,980 (z 11,524)
                      • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.