Witamy Fora Rozmowy DDA/DDD Dziś czuję się…

Przeglądasz 10 wpisów - od 9,961 do 9,970 (z 11,524)
  • Autor
    Wpisy
  • Panama
    Uczestnik
      Liczba postów: 3986

      mase zapisz:

      Witajcie kochani :)”
      Romanse kwitną 🙂 Pedrolino w akcji :evil:”

      Wiosna 😉
      Ciekawe jakie to metody stosuje Pedrolino na zapomnienie 👿

      ewelina82
      Uczestnik
        Liczba postów: 1499

        Powiem Wam noce sa chlodne;) kupcie porzadna koldre:P
        U nas deszcz pada,jest cieplo,a ja nawet dobrze sie czuje:)

        pheroniqe
        Uczestnik
          Liczba postów: 373

          U mnie jest po prostu źle, i czuję się coraz gorzej
          czuję się jak nieudacznik, że nie umiałam zapobiec temu wszystkiemu co było, mimo że powinnam być dumna, że to wszystko przetrwałam, całkiem sama, bez nikogo obok.
          Czuję się beznadziejnie bo czuję złość na rodziców, na ojca który nie był zbyt dobry bo pił i mnie tu zostawił odbierając sobie życie i na matkę ktorej wiecznie nie można dogodzić i zawsze trzeba rozumieć.
          Nie mogę spać, beczę byle kiedy wystarczy, że chwilę jestem sama i nie mam czym zająć myśli. Myślałam, że to wszystko już minęło, że jestem w szczęśliwym związku, żek toś mnie w końcu naprawdę kocha i widzi we mnie dobro- tym czasem im więcej dobra widzi we mnie On tym ja się czuję większym potworem.
          Rozpłakałam się nawet gdy byliśmy blisko, bo poprostu nie potrafię się na nas skupić i nas przeżywać. Przestraszyłam się, że jestem tylko przedmiotem jego uciech i że od dłuższego czasu tylko ja coś proponuję więc na pewno coś się wali. On Bogu ducha winny a ja z taką szopką. I zostaje mi tylko dziękować, że mam tak cudownego faceta z którym mogę zawsze pogadać nawet w takiej chwili gdy niejeden by się odwrócił zflustrowany.
          Czuję się coraz mniej atrakcyjna, do zawsze filigranowej postury przybyło mi ni stąd ni zowąd 8 kilo które czuję i to bardzo, i czuję się z nimi ochydnie. Zawsze miałam wagę w kontroli, nie objadam się słodkim i takim tam.. paradoks- przyszły dietetyku sam się wylecz… Nie podobam się sama sobie i czuję się ochydnie ze sobą pod każdym względem 🙁

          ewelina82
          Uczestnik
            Liczba postów: 1499

            Pheroniqe,dlatego pracuj nad soba,bo nikt,procz Ciebie,nie da Ci szczescia.
            Trzymaj sie:)

            ewelina82
            Uczestnik
              Liczba postów: 1499

              …smutek,zal,gniew,zlosc,zal,poczucie,ze zawiodlam,zal….

              mrutek
              Uczestnik
                Liczba postów: 857

                ewelina82 zapisz:
                „…smutek,zal,gniew,zlosc,zal,poczucie,ze zawiodlam,zal….”
                proszę o raport na onet

                Ale wkurwa złapałam wychodząc dzisiaj z pracy. Kulki w łepetynie się stuknęły, dodały dwa do dwóch i wyszło mi jak nic 4.Ale wcale to nie musi być 4, nie mam do tego podstaw. Ale na czym się skupiłam?Ze to na pewno 4, w sekundzie się zdenerwowałam, wyć mi się zachciało i eh…dobrze, że poszłam na miting, po drodze poklarowałam sobie, że nawet jeśli 4 to już mnie to nie dotyczy, nie moja lajfa, nie mam wpływu na to. Wygadałam się też na mitingu i jak na razie jest OK.
                Tajemniczy – daj chociaż namiastkę tych zajęć, które spowodują, że nie będę chciała i miała ochoty myśleć o byłym. Uchyl rąbka tajemnicy 😉

                mrutek
                Uczestnik
                  Liczba postów: 857

                  Panama zapisz:
                  mase zapisz:

                  Witajcie kochani :)”
                  Romanse kwitną 🙂 Pedrolino w akcji :evil:”

                  Wiosna 😉 ”
                  Nawet kurcze nie wiecie, jakbym chciała się zakochać…tylko tak sensownie i przyszłościowo 😉

                  eldda
                  Uczestnik
                    Liczba postów: 1077

                    ewelina82 zapisz:
                    „…smutek,zal,gniew,zlosc,zal,poczucie,ze zawiodlam,zal….”
                    to minie i zostawi po sobie puste miejsce na coś lepszego :*

                    Tajemniczy Don Pedro
                    Uczestnik
                      Liczba postów: 1774

                      mrutek zapisz:
                      ewelina82 zapisz:
                      „…smutek,zal,gniew,zlosc,zal,poczucie,ze zawiodlam,zal….”
                      proszę o raport na onet

                      Ale wkurwa złapałam wychodząc dzisiaj z pracy. Kulki w łepetynie się stuknęły, dodały dwa do dwóch i wyszło mi jak nic 4.Ale wcale to nie musi być 4, nie mam do tego podstaw. Ale na czym się skupiłam?Ze to na pewno 4, w sekundzie się zdenerwowałam, wyć mi się zachciało i eh…dobrze, że poszłam na miting, po drodze poklarowałam sobie, że nawet jeśli 4 to już mnie to nie dotyczy, nie moja lajfa, nie mam wpływu na to. Wygadałam się też na mitingu i jak na razie jest OK.
                      Tajemniczy – daj chociaż namiastkę tych zajęć, które spowodują, że nie będę chciała i miała ochoty myśleć o byłym. Uchyl rąbka tajemnicy ;)”niestety niemogę:) niebylbym wtedy Tajemniczy:whistle: 😛 i dobranoc wszystkim;) cos mnie glowa boli zaduzo nerw:(

                      mrutek
                      Uczestnik
                        Liczba postów: 857

                        Tajemniczy Don Pedro zapisz:
                        mrutek zapisz:
                        ewelina82 zapisz:
                        „…smutek,zal,gniew,zlosc,zal,poczucie,ze zawiodlam,zal….”
                        proszę o raport na onet

                        Ale wkurwa złapałam wychodząc dzisiaj z pracy. Kulki w łepetynie się stuknęły, dodały dwa do dwóch i wyszło mi jak nic 4.Ale wcale to nie musi być 4, nie mam do tego podstaw. Ale na czym się skupiłam?Ze to na pewno 4, w sekundzie się zdenerwowałam, wyć mi się zachciało i eh…dobrze, że poszłam na miting, po drodze poklarowałam sobie, że nawet jeśli 4 to już mnie to nie dotyczy, nie moja lajfa, nie mam wpływu na to. Wygadałam się też na mitingu i jak na razie jest OK.
                        Tajemniczy – daj chociaż namiastkę tych zajęć, które spowodują, że nie będę chciała i miała ochoty myśleć o byłym. Uchyl rąbka tajemnicy ;)”niestety niemogę:) niebylbym wtedy Tajemniczy:whistle: 😛 i dobranoc wszystkim;) cos mnie glowa boli zaduzo nerw:(”

                        :S kota w worku mam kupować?:S

                      Przeglądasz 10 wpisów - od 9,961 do 9,970 (z 11,524)
                      • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.