Witamy Fora Rozmowy DDA/DDD Rozmowy (nie)kontrolowane

Przeglądasz 10 wpisów - od 41,841 do 41,850 (z 50,624)
  • Autor
    Wpisy
  • Eugenia
    Uczestnik
      Liczba postów: 7086

      Panama zapisz:
      „koniec tematu? dopiero wróciłam z kąpieli:(”

      nie,tak sobie właśnie myslę, że to nie jest przypadek, że św.Walenty jest patronem zakochanych…………..w końcu osób chorych psychicznie też jest patronem……..;)

      jak sobie pomyślę jaki to jest stan i do czego człowiek jest zdolny, to niestety jest to chyba jakaś odmiana choroby psychicznej stwierdzam:S :S :laugh: :laugh: 😛 😉

      nawet mi się przypomniało,że taki jeden psycholog tłumaczył wszelkie silne emocje i postępowanie pod ich wpływem własnie na przykładzie zakochania, bo twierdził, że to jeden z najlepszych przykładów nieracjonalnego działania pod wpływem emocji w psychologii:D i chyba coś w tym jest;)

      Panama
      Uczestnik
        Liczba postów: 3986

        Ja mam podobnie jak Luke, już dawno mnie nic tak nie wzięło, za stara jestem czy co???
        Czytałam dzisiaj stary wątek Zakochanie-nieujawnianie i tak mi się to przypomniało. Jak tego faceta widziałam to mi serce waliło, nogi miałam jak z waty, a u dawałam, że go nie widzę:laugh: Stare czasy.

        Eugenia
        Uczestnik
          Liczba postów: 7086

          na to chyba nie można być za starym-tak myślę Panamo;) tylko chyba u każdego wygląda to inaczej i ekspresja jest inna i zauwazyłam, że z wiekiem wiele rzeczy się zmienia-inaczej to wygląda:) sama miałam calusieńkie lata, gdzie zupełnie nie byłam w nikim zakochana, no ewentualnie jakieś dwumiesięczne zauroczenie, ale takich długich to raczej mało miałam zakochań,pierwsze było najgorsze-chyba z 4 lata mnie trzymało, a później już nie;)

          a propos takich wczesnych zakochań jak Drożdżyk wspomniała o tej fryzurze dla tego chłopczyka, to mi się przypomniało, że w tych najwcześniejszych klasach nie ja się zakochiwałam tylko oni we mnie:D:P hahaha nawet pamietam jakąs akcjęjak kolega przez płot wyrwał z całą cebulką tulipana dla mnie i też było przechlapane za to hahaha:D ja się tylko oganiałamB) :laugh: się chociaż raz w życiu porządnie taki epizod miało hahaha:D:PB)

          Eugenia
          Uczestnik
            Liczba postów: 7086

            tak sobie myślę Panamo, że NIGDY nie jest za późno, kilka miesięcy temu w miejscowości obok mojej rodzinnej miało miejsce osobliwe wydarzenie,otóż ślub i to z całą pompą oraz wielgaśne weselicho miała parka bodajże około sześćdziesiątki 🙂 wdowcy a zakochani ponoć jak szczeniaki 🙂 kuzyn grał w kapeli u nich na weselu i mówił, że co jak co ale nie spodziewał się, że kiedykolwiek taki widok w życiu zobaczy i na takim weselu będzie:D jest masa pięknych zakochań w różnym wieku i szaleństw z tym związanych……..;)

            ja w to wierzę:);)

            dobranoc zmykam z tą książką pod koc:);)

            Panama
            Uczestnik
              Liczba postów: 3986

              Pogadać zawsze można;)
              Dobranoc, fajnych snów:)

              drozdzyk
              Uczestnik
                Liczba postów: 2536

                hihi:)

                [img size=400]http://www.dda.pl/components/com_mamboboard/uploaded/images/kawi.jpg[/img]

                kalia
                Uczestnik
                  Liczba postów: 105

                  Ale uśmiechnięta ta kawa 🙂

                  tajfun1941
                  Uczestnik
                    Liczba postów: 143

                    to Ja dalej w tym wątku 🙂
                    [img size=250]http://www.dziecijedza.com/wp-content/uploads/2012/11/wesola_jajecznica.jpg[/img]

                    drozdzyk
                    Uczestnik
                      Liczba postów: 2536

                      TO chyba jajeczniczka 😛

                      jordi
                      Uczestnik
                        Liczba postów: 2106

                        heloł heloł!!!
                        tyle tu nowych twarzy, czy starzy bywalcy nicki i awatary pozmieniali? 🙂

                      Przeglądasz 10 wpisów - od 41,841 do 41,850 (z 50,624)
                      • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.