Witamy Fora Rozmowy DDA/DDD Rozmowy (nie)kontrolowane

Przeglądasz 10 wpisów - od 42,641 do 42,650 (z 50,624)
  • Autor
    Wpisy
  • Eugenia
    Uczestnik
      Liczba postów: 7086

      Gonzo przestań przypisywać innym swoje negatywne cechy, ale ładny obraz zarysowałeś na tym forum hehehe;) i przestań głupkowatymi komentarzami rozbijać wątki, bo poza sianiem fermentu nie masz nic do powiedzenia.

      A od Taty też się odwal, bo Ci tak daleko do niego jak stąd do Chin! a wiesz dlaczego? bo on jest mądry i naprawdę przepracował wiele spraw, co ma wpływ na jego np reagowanie, a Ty skaczesz jak na trampolinie pomimo,że takie niby terapie przeszedłeś. Dla mnie Twoje zachowanie świadczy o tym, że jesteś daleko w pyrach. Poza tym jest cierpliwy a to cecha prawdziwego faceta z jajamiB) przynajmniej dla mnie to jedna z najwyżej cenionych męskich cech, a nie tak jak Ty, jakbyś okres miał. Przy prawdziwym facecie można się czuć jak kobieta, a nie przy cudoku który ma większy okres nawet niż ja!
      a jak ma humora to zbluzga polityków a nie mnie-się nazywa wiedzieć gdzie ciśnienie spuścić, ale to trzebamieć jaja a nie wydmuszkiB) B) B) B)

      Gonzopl
      Uczestnik
        Liczba postów: 2160

        Jasne felusia, bluzganie politykow to calkiem normalne zachowanie. :laugh:
        Tak twój tatus alkoholik robi po trzeciej półlitrówce i innego wzorca nie znasz.
        Ty siępieprznij łbem o scianę, to moze ci sie klepki ustawią

        adidas
        Uczestnik
          Liczba postów: 191

          Fela
          ja coś wyczytałem ,co pozwoliło by Ci odpuść to wszystko i cie uspokoiło……

          ale ,że jesteś wszechwiedząca i pyskata
          to się męcz dalej i kłóć ze wszystkiemi

          Ja w środku czuje spokój
          i jestem pojednany z życiem,bo coś odkryłem…..wyczytałem…..

          nawet twoje pisanie mnie przestaje tak drażnić
          bo rozumiem czemu Ty tak piszeż i rozumiem czemu mnie to tak drażniło….

          Staje się wolny

          oczuwam radość bo coś zrozumiałem,odkryłem,dostrzegłem…

          a ty się będzxiesz kręcić w kółko
          i zemścić wszystkich

          Nie zamierzam cię uświadamiać
          życie jest okrótne

          nie zamierzam się dzieli z tobą to wiedzą
          po podczas gdy ty
          siedzisz i pierdzisz w stołek
          i pierdzielisz o głupotach
          ja musze poświęcać swój czas na czytanie

          Nie ma pracy bez kołaczy

          Ps.

          Pozdrów Paname

          :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

          skrzat
          Uczestnik
            Liczba postów: 611

            Próbowałam wczytać się i zrozumieć, o co chodzi w tym temacie. Potgubiłam się 🙂
            Znaczy, że mam tego nie analizować, nie próbować zrozumieć… taka rozmowa (nie)kontrolowana jest jednak – jak dla mnie – z innego wymiaru… ale ja jestem blondynką 🙂 Pozdrawiam inne Dorosłe Dzieci 🙂

            Eugenia
            Uczestnik
              Liczba postów: 7086

              Skrzat, nie warto, bo połowa osób przenosi prywtane sprawytutaj:) a nie jest to miejsce na takie rzeczy;) a ja rzucam się bo koleś zrobił ze mnie nie wiadomo co i to przy akompaniamencie swoich koleżaneczek, które rozćwierkane biegały za mną i mnie gryzły, nie biorąc pod uwagę, że po pierwsze prawdamoże być inna, a po drugie nie przenosi się priva publicznie. A wiesz ponoć dlaczego wywlukł ten kontakt? że ponoć ja jestem taka że bym się nie odwaliła hahah tak się usprawiedlwiiał hahah sobie wyobrażasz, zeby jakiś koleś zrobił ci coś takiego?:) nawet nie zauważył, ze ja nie jestem taka jak on i NIGDY takich rzeczy nie robię. Dla mnie koniec to koniec. Dodatkowo wykorzystał to, że jestem nowa i nikt mi nie uwierzy, bo nikt nie wie kto ja jestem.

              Te same osoby które po mnie jeżdża bały mu się zwrócić uwagę i patrzyłyco on wyprawia. Dlatego ja dziś dla nich litości też nie mam.Patrzyłyjak koleś robi z dziewczyny idiotkę i nie reagowały a teraz są mądrzy jak dla mnie te osoby mogą odejść, bo zero u nich zasad imnie się np nie chce czytać ich wypowiedzi, bo pogadrdzam takimi ludźmi.

              Eugenia
              Uczestnik
                Liczba postów: 7086

                co do znania prywatnie, nikogo to nie obchodzi jak tam ktoś prywatnie się zachowuje. Było spotkanie mogliście mnie zaprosić i też zobaczylibyście jaka jestem-ponoć fajna miła osoba ze mnie i ostatnia kandydatka na namolną napaloną babę:)

                Dlaczego towarzystwo wolało ulec bzdurom wciskanym przez Pompejusza? śmieszni jesteście. I tak, po tym co się działo ja się wciskała nie będę. Nie dało Wam to do myślenia, ze ja się NIGDZIE nie wpycham na siłę? Po takich akcjachto był Wasz krok, bo można się było domyślić, ze ja się wpychała nie będę, bo…………….ja się NIGDZIE nie wpycham na siłę. Fajne macie i wyczucie i klasę. A ulegacie wpływom tak bardzo,ze to aż śmieszne, koleś Wami manipulował a Wy wszytko łykaliście. Ja bymz ciekawości zaprosiła bo chciałabym sama zweryfikowac co to za dziewczyna i jaka może być prawda. Jesli tego nie było i nie chcieliście sprawdzić jak jest to zwyczajnie się nie odzywajcie.

                Każdy mógł się sam wpisac, no niestety ja po tym co na forum nie mogłam za to mogłam być zaproszona i byłby spokój, bo po tym spotkaniu NIKT z Was nie napisałby mi tego co wypisujecie na mój temat:)

                Także podziękujcie własnej głupocie:)

                Pompowi zalezało na tym, zebym była postrzegana tak a nie inaczej a Wy to łykneliście. Z racji tego ja od dawna wypowiedzi kilku osób tutaj nie czytam, bo uważam, ze to nie są mądre osoby skoro tak.

                Hella
                Uczestnik
                  Liczba postów: 5658

                  Felicjo na spotkanie nikt nie wysylal zaproszen, kazdy sam zglaszal chcec uczestnictwa

                  adidas
                  Uczestnik
                    Liczba postów: 191

                    Felicja zachowujesz się na tym forum jak twój ojciec po pijaku…..
                    identyko……

                    drozdzyk
                    Uczestnik
                      Liczba postów: 2536

                      [img]http://pozytywna.pl/media/photos/2013/01/48e02c4573ade45e89c664c288ab809e_original.gif[/img]

                      😛

                      Hella
                      Uczestnik
                        Liczba postów: 5658

                        OMG:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

                        MOj cesarz kanapy jak postawilam mu przednie lapki na sniegu to popratrzym na mnie z taka odraza, ze az mi ciarki po plecach przeszly:laugh: :laugh: Natomiast krol fotela czmychnal jak tylko poczul powiew wiatru z otwartych drzwi balkonowych :laugh: :laugh: :laugh:

                        Ale ze mnie burak nawet sie nie przywitalam:blush:

                        HEjka Drozdzyku 🙂 na swoje usp dodam tylko, ze jak mowa o kotejros to trace glowe :whistle: 😉

                        Edytowany przez: hella, w: 2013/01/28 14:08

                      Przeglądasz 10 wpisów - od 42,641 do 42,650 (z 50,624)
                      • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.