Witamy Fora Rozmowy DDA/DDD Urodziłem się na przełomie października i listopada ubiegłego roku – 2018 r.

Przeglądasz 10 wpisów - od 1,071 do 1,080 (z 1,689)
  • Autor
    Wpisy
  • 2wprzod1wtyl
    Uczestnik
      Liczba postów: 1177

      Zarumieniona Fenix to musi być piękny widok, kt?ry wywołuje u mnie taki delikatny i pozytywny uśmiech

      Fenix
      Uczestnik
        Liczba postów: 2551

        To jest miło delikatne i nienachalne. W realu na pewno bym się zawstydziła, zamilkła i wycofała 🙂

        2wprzod1wtyl
        Uczestnik
          Liczba postów: 1177

          Mam to wyczucie, że daję miejsce na takie wycofanie ☺

          Fenix
          Uczestnik
            Liczba postów: 2551

            Myślę, że w ogóle masz wyczucie. I to jest chyba jeden z pozytywów wcześniejszych doświadczeń życiowych. Miłego dnia 🙂

            Fenix
            Uczestnik
              Liczba postów: 2551

              Wiesz dlaczego w realu bym zamilkła i wycofała się.

              Bo gdybym to usłyszała, to bym sobie pomyślała „Fenix nie wierz w to co ten mężczyzna mówi, nie wierz nawet w to co robi, bo to jest i tak kłamstwo dla uzyskania czegoś dla siebie”.

              I to jest to co widzę, że dał mi ten ostatni związek. Nie warto wierzyć w szczerość intencji mężczyzny.

              2wprzod1wtyl
              Uczestnik
                Liczba postów: 1177

                 

                Zasada domniemania ”niewinności/szczerości’ mimo wszystko uważam, że jest zdrowsza oczywiście z zachowaniem dystansu na takie sytuacje czyli aby też sobie nie nadpisywać.

                Potrafisz kojarzyć przyczyny takiego wycofania (były partner) a to już duży krok wprz?d, bo przeważnie prowokuje do co najmniej zastanowienia, spojrzenia, poprzebywać zamiast obcinka z żałozeniem z g?ry gdzie sygnałem jest b?l/skojarzenie.

                …a tak naprawdę ktoś może być dla nas szczery, miły tylko dlatego, że nas lubi, niekoniecznie nawet flirtuje i gdy tak każdego zgeneralizujemy tak naprawdę krzywdzimy siebie (nie pozwalając sobie na pozytywne emocje) i kogoś, bo oberwał(wycofaniem) za coś  i nie wie za co.

                2wprzod1wtyl
                Uczestnik
                  Liczba postów: 1177

                   

                  Zasada domniemania ”niewinności/szczerości’ mimo wszystko uważam, że jest zdrowsza oczywiście z zachowaniem dystansu na takie sytuacje czyli aby też sobie nie nadpisywać.

                  Potrafisz kojarzyć przyczyny takiego wycofania (były partner) a to już duży krok wprz?d, bo przeważnie prowokuje do co najmniej zastanowienia, spojrzenia, poprzebywać zamiast obcinka z żałozeniem z g?ry gdzie sygnałem jest b?l/skojarzenie.

                  …a tak naprawdę ktoś może być dla nas szczery, miły tylko dlatego, że nas lubi, niekoniecznie nawet flirtuje i gdy tak każdego zgeneralizujemy tak naprawdę krzywdzimy siebie (nie pozwalając sobie na pozytywne emocje) i kogoś, bo oberwał(wycofaniem) za coś  i nie wie za co.

                  Fenix
                  Uczestnik
                    Liczba postów: 2551

                    Wiesz do takich refleksji przyczyniły się także inne doświadczenia w kontaktach z mężczyznami, które miały miejsce w ciągu tego roku.

                    Fenix
                    Uczestnik
                      Liczba postów: 2551

                      A Ty jak się dzisiaj czujesz?

                      Fenix
                      Uczestnik
                        Liczba postów: 2551

                        Nie chcę już łudzić się nadzieją, że ktoś mnie pokocha

                      Przeglądasz 10 wpisów - od 1,071 do 1,080 (z 1,689)
                      • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.