Witamy Fora Rozmowy DDA/DDD Urodziłem się na przełomie października i listopada ubiegłego roku – 2018 r.

Przeglądasz 10 wpisów - od 321 do 330 (z 1,689)
  • Autor
    Wpisy
  • 2wprzod1wtyl
    Uczestnik
      Liczba postów: 1177

      Truskawek czuję, że wolałbym w grupie, ale jednak zależy mi też na tym by ktoś z wiedzą i doświadczeniem to koordynował. Już nawet się zastanawiałem czy nie podpiąć się do grupy w Warszawie. Logistycznie ponad 300 chyba za duża bariera. Zapiszę się na indywidualne i poczekam na grupowe we Wrocławiu. Daję sobie kilka dni na wyb?r terapeuty/ psychologa. Zawsze przecież mogę zrezygnować. P?jdę mam takie odczucie dobrze przygotowany.

      Fenix
      Uczestnik
        Liczba postów: 2551

        Więc nie idźmy już dalej w las, bo rozumiem o co Ci chodzi i też mam takie samo podejście. 🙂

        Powodzenia także w realizacji marzeń 🙂

        ps

        A życzenia urodzinowe jeżeli będziesz miał ochotę wyślij w niebo, jestem pewna, że i tak się spełnią bo myślę, że będą szczere 🙂

        2wprzod1wtyl
        Uczestnik
          Liczba postów: 1177

          Nie zrozumiałaś 🙂 Nie chodzi w tym aby coś wymuszać w tym momencie przerwanie kontaktu, bo to też jest słabe tak sobie uświadomiłem. Myślę, że nie ma co sobie stawiać barier. Jak najdzie Cię ochota i poczujesz, że robisz to z ochotą to pisz. Ja tak do tego jednak podejdę. Postaram się nie ’ uzależnia 'na od kontakt?w w sieci, ale jak najdzie mnie ochota np. pogadać z Fenix i Fenix też będzie miała taką ochotę to dlaczego nie. Chyba jak że ws,zystkim byle nie przesadzic z intensywnością, nie żyć tym.

          2wprzod1wtyl
          Uczestnik
            Liczba postów: 1177

            Wiesz Fenix bo tak łatwo i tak swobodnie mi się Tobą manipuluje 😉

            spokojnej nocki

            ps

            Wystarczy wysp w Indonezji dla każdego dlatego też teraz teleportuję się na piasek z szumem wody i śpiewem  ptak?w

            • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 4 lat, temu przez 2wprzod1wtyl.
            Fenix
            Uczestnik
              Liczba postów: 2551

              Tak Ci się tylko wydaje. Może teafiła kosa na kamień :-p

              Fenix
              Uczestnik
                Liczba postów: 2551

                Mądra kobieta nie mówi o wszystkim co wie 🙂

                2wprzod1wtyl
                Uczestnik
                  Liczba postów: 1177

                  To masz przewagę, bo ja już się wystrzelałem 😉

                   

                  Fenix
                  Uczestnik
                    Liczba postów: 2551

                    Nie chodzi o zyskanie przewagi a o czystą przyjemność jaką się ma z pojedynku umysłów i wtedy nikt nie jest ani wygrany ani przegrany. Na tym też polega wzajemne intrygowanie w związku. Ale tutaj miałam poprostu przyjemność z interakcji. 🙂

                    Żegnaj 🙂

                     

                    2wprzod1wtyl
                    Uczestnik
                      Liczba postów: 1177

                      Może się kiedyś naucxzę,

                      ps

                      miłego dnia,. przecież to takie normalne tylko, że w moim domu było mało używane. Dwa proste słowa a nie przechodziły przez gardło.

                      Fenix
                      Uczestnik
                        Liczba postów: 2551

                        Smutne jest to co napisałeś odnośnie dwóch słów. Nie mówiąc prawie nic przekazałeś bardzo dużo. Jest jeszcze kilka innych słów, których wypowiedzenie przychodzi niektórym z wielkim trudem. Proszę, dziękuję, przepraszam to takie proste słowa a wypowiedziane szczerze potrafią czasem zdziałać cuda.

                        Jeszcze odnośnie monogamii. Według mnie ona zdecydowanie jest tylko i wyłącznie świadomym wyborem każdego. To, że coraz trudniej ludziom jest wytrwać przy boku jednego partnera jest także pochodną tego, że dawne wartości mają dla wielu ludzi coraz mniejsze znaczenie. Zapanował kult hedonizmu. Większą uwagę przywiązuje się do tego co na zewnątrz a nie do tego co wewnątrz. Chcemy mieć więcej. Więcej przyjemności, więcej emocji, więcej i więcej wszystkiego. Chcemy być posiadaczami. W tym także drugiego człowieka. Dlatego tak często ludzie w związkach nie dążą do partnerstwa a do władzy i panowania nad partnerem. To nie moja bajka.

                        Wiesz co jest także ważne w tworzeniu i utrzymywaniu emocjonalnej więzi z partnerem. Może się to wydać śmieszne, może to się wydać nieznaczące. Ale według mnie jest i to bardzo znaczące. Tym czymś jest zwracanie się do siebie zdrobnieniem imienia, które dla adresata jest przyjemna. W ten sposób przekazujemy drugiej osobie ciepło i pokazujemy widzę Ciebie a nie kogoś innego, zwracam uwagę na Ciebie a nie na kogoś innego. I nawet jeżeli ludzie się sprzeczają to powiedzenie „Jasiu, Krzysiu, Kubuś ……” ociepla trochę klimat i otwiera furtkę do porozumienia.

                        Odnośnie uczenia się, jesteśmy w stanie nauczyć się bardzo wiele, jeżeli sami tego chcemy.

                        To jest mój ostatni wpis. Nie prowokuj mnie i nie próbuj manipulować mną :-), bo chociaż uważam, że jesteś interesującym człowiekiem, świetnie mi się z Tobą rozmawiało, to ja nie chcę dalej wchodzić razem w las. Ja wybieram realne życie, nie chcę tworzenia pozornej więzi, bez względu na jej charakter.

                        Na pewno nie raz, nie dwa pomyślę jak Ci się wędruje przez życie, gdzie dotarłeś, bo wniosłeś do mojego życia wiele pozytywnego.

                        Dziękuję 🙂

                        Życzenia urodzinowe, jeżeli będziesz miał ochotę, możesz zostawić tutaj na forum, na moim wątku. Bo Fenix to także czasem ciekawska istotka i jest ciekawa czego możesz jej życzyć. Może nie podda się manipulacji i projektowaniu mózgu, że Twoje życzenia mają moc sprawczą, ale z pewnością sprawią jej przyjemność. 🙂 Może nie podziękuję bezpośrednio ale z pewnością wyślę wtedy podziękowania w niebo. 🙂 Dwie ósemki oznaczają dzień miesiąca, dziewiątka to miesiąc 😉 Ale zrobisz tak jak będziesz uważał 🙂

                        Życzę Ci powodzenia, życzę Ci żebyś spełniał swoje marzenia i życzę Ci, żeby pojawiały się wciąż nowe i nowe 🙂

                        Życzę Ci także miłego dnia i przekazuję trochę swojego ciepła. 🙂

                        Nie będzie „ps”

                        Żegnaj

                        • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 4 lat, temu przez Fenix.
                        • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 4 lat, temu przez Fenix.
                        • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 4 lat, temu przez Fenix.
                      Przeglądasz 10 wpisów - od 321 do 330 (z 1,689)
                      • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.