Witamy Fora Szukam Ciebie DDA – Kraków

Przeglądasz 10 wpisów - od 31 do 40 (z 88)
  • Autor
    Wpisy
  • sztywny
    Uczestnik
      Liczba postów: 409

      Nowa grupa wsparcia DDA/DDD rusza w Krakowie począwszy od dnia 13 listopada (najbliższa niedziela) o godz. 16.30, na terenie Bazyliki św. Floriana przy Placu Matejki. Dokładniej w salce w Domu Katechetycznym – drzwi naprzeciw Kancelarii Parafialnej. Grupa prowadzona na materiałach 12-krokowych. Zaczynamy punktualnie.
      Zapraszam

      sztywny
      Uczestnik
        Liczba postów: 409

        Witam,
        jest poprawka w godzinie rozpoczęcia grupy przy Placu Matejki w Krakowie, od najbliższej niedzieli, czyli od 20 listopada zaczynamy o godz. 17:00, miejsce bez zmian (patrz zakładka Baza spotkań DDA).
        pozdrawiam

        Beta
        Uczestnik
          Liczba postów: 3

          witam
          czy mozna jeszcze dolaczyc na ta grupe na terenie Bazyliki św. Floriana od 4 grudnia???

          sztywny
          Uczestnik
            Liczba postów: 409

            Cześć,
            na mitingi można przychodzić kiedy się chce, nie jest to zamknięta grupa,

            pozdrawiam 🙂

            Tuptacz
            Uczestnik
              Liczba postów: 1

              Cześć

              Czy mógłby mi ktoś polecić jakiegoś dobrego terapeutę w Krakowie?
              Zależy mi na darmowej pomocy i w związku z tym mam jeszcze jedno pytanie, a mianowicie czy wizyta z NFZ różni się od wizyty prywatnej?

              W tym temacie polecano ośrodki na ulicy Radomskiej i Batorego, czy jest różnica pomiędzy terapeutami w tych ośrodkach? Chciałabym się zarejestrować i nie wiem czy zgłosić się do obojętnie kogo czy możecie mi kogoś polecić?

              To dla mnie ważne więc bardzo będę wdzięczna za pomoc 🙂

              Pozdrawiam

              sztywny
              Uczestnik
                Liczba postów: 409

                witaj,
                zaliczyłem i Batorego i Radomską, u mnie w początkowej fazie to było obojętne do kogo trafię, zależało mi raczej na wysłuchaniu i tak to sie odbywało, kiedy poznałem na terapi grupowej innych dda z ośrodka na Batorego, to naturalną sprawą było rozeznawanie się w terapeutach i tak wytypowałem sobie potem kogoś, kto odpowiadał moim potrzebom. Zawsze można zmienić terapeutę. Czy sie różni terapia NFZ od prywatnej? Z mojego doświadczenie, jeżeli terapeuta jest dobrym fachowcem, to dla niego pewnie nie ma różnicy jak jest to rozliczane, jeżeli podchodzi do tematu z sercem. Ja trafiłem osobiście na dobrych fachowców, znających temat, ponadto z Batorego mięliśmy 10-dniowy wyjazd terapeutyczny w góry (praca psychologiczno-rozwojowa 8 godzin dziennie przez 10 dni), było z nami 4 terapeutów. Z terapeutów, to gorąco polecam Renatę Michno-Kruszec, pracowała i na Batorego i na Radomskiej, najlepsza, jaką poznałem, bardzo wymagająca i znająca temat, jak mało kto, wie czy to się je. Jednak, gdzie teraz pracuje to trzeba byloby znaleźć w necie 🙂

                Bielka
                Uczestnik
                  Liczba postów: 8

                  Czy ktoś mógłby napisać coś więcej o wstępnych rozmowach i testach na Jerzmanowskiego?

                  Maja83
                  Uczestnik
                    Liczba postów: 7

                    Cześć, mam 28 lat, jestem DDA, próbuję nad sobą pracować, chodzę do psychologa, zastanawiam się nad grupą wsparcia, ale jako że próbowałam tego wcześniej i nie potrafiłam się kompletnie otworzyć i poczuć w miarę swobodnie chciałabym najpierw nawiązać indywidualny kontakt z innym DDA, może moglibyśmy sobie nawzajem pomóc. Bardzo mi na tym zależy.

                    mysza23
                    Uczestnik
                      Liczba postów: 15

                      Maja83 jakbyś chciała pogadać czy coś to pisz na gg 3781809 lub na maila ikoszka@gmail.com ja też jestem dda wiec jak coś to pisz:) pozdrawiam

                      malpka
                      Uczestnik
                        Liczba postów: 4

                        Witam,

                        Chcialabym popytac troszke o terapie na Radomskiej, o w/w p. Renate jak tez o spotkania niedzielne przy Pl Matejki.
                        Pewnie zabrzmi to troche dziwnie ale nie uzywam GG wiec gdyby istniala mozliwosc kontaktu mailowego bylabym bardzo wdzieczna (bogusia7@yahoo.com).
                        Z gory dziekuje! 🙂

                      Przeglądasz 10 wpisów - od 31 do 40 (z 88)
                      • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.