Witamy Fora Rozmowy DDA/DDD Dziś czuję się…

Przeglądasz 10 wpisów - od 11,011 do 11,020 (z 11,524)
  • Autor
    Wpisy
  • Tajemniczy Don Pedro
    Uczestnik
      Liczba postów: 1774

      Felicja zapisz:
      „no pewnie jeszcze sporo by się znalazło, tyle, że nie ma to właściwości odstraszających na wampiry :P”No to powiedz Proszę które mają 😛

      Eugenia
      Uczestnik
        Liczba postów: 7086

        no pewnie ten Wasz chiński czosnek ma, czy tam cały warkocz tego czosnku 😛 chociaz mnie akurat komary atakują i czosnek tu nie pomaga, ale skoro Ciebie wampiry to kupuj ten czosnek 😛 😉

        zazu
        Uczestnik
          Liczba postów: 456

          Tajemniczy Don Pedro zapisz:
          zazu zapisz:
          Tajemniczy Don Pedro zapisz:
          zazu zapisz:
          Tajemniczy Don Pedro zapisz:
          „…gdy mi wirnik suszarki na czole zostal ,od tamtej pory powidzialem NIE…”

          No został Ci wirnik na czole, bo pewnie suszarka chińskiej produkcji była. Zmień suszarkę na jakąś markową, taką lepszą z dyfuzorem.;)”mnie nie jest potrzebna 😆 ja mam tyle włosów że po umyciu trzepot skrzydeł przelatujacego komara mi suszy:laugh: to jej potrzebna, na cały zaklad ma 2 suszarki na 3 stanowiska:laugh: i wieczny problem:evil:”

          Eeee, no to zmienia postać rzeczy. W takim razie mógłbyś jej sprezentować np. taką suszarkę, z podziękowaniem za niezwykłe lata wspólnego pożycia małżeńskiego.;)

          [img size=250]http://tiwibzone.tiwib.netdna-cdn.com/images/357-magnum-hair-dryer-gun.jpg[/img]”To jeszcze zdradz mi gdzie takie cacko można kupic, i czy daja w komplecie kołki osikowe :whistle: na wampiry energetyczne 👿 a z chęcią nabędę:woohoo:”

          Trudno powiedzieć, ale wydaje mi się, że cały komplet z kaburą, kołkami, kapiszonami itd. (profesjonalny zestaw pogromcy wampirów), mógłbyś kupić chyba na jakimś odpuście.

          Tajemniczy Don Pedro
          Uczestnik
            Liczba postów: 1774

            Felicja zapisz:
            „no pewnie ten Wasz chiński czosnek ma, czy tam cały warkocz tego czosnku 😛 chociaz mnie akurat komary atakują i czosnek tu nie pomaga, ale skoro Ciebie wampiry to kupuj ten czosnek 😛 ;)”to ja pedze na bazar:laugh: :P, a co tam feli u ciebie 😉

            Tajemniczy Don Pedro
            Uczestnik
              Liczba postów: 1774

              zazu zapisz:
              Tajemniczy Don Pedro zapisz:
              zazu zapisz:
              Tajemniczy Don Pedro zapisz:
              zazu zapisz:
              Tajemniczy Don Pedro zapisz:
              „…gdy mi wirnik suszarki na czole zostal ,od tamtej pory powidzialem NIE…”

              No został Ci wirnik na czole, bo pewnie suszarka chińskiej produkcji była. Zmień suszarkę na jakąś markową, taką lepszą z dyfuzorem.;)”mnie nie jest potrzebna 😆 ja mam tyle włosów że po umyciu trzepot skrzydeł przelatujacego komara mi suszy:laugh: to jej potrzebna, na cały zaklad ma 2 suszarki na 3 stanowiska:laugh: i wieczny problem:evil:”

              Eeee, no to zmienia postać rzeczy. W takim razie mógłbyś jej sprezentować np. taką suszarkę, z podziękowaniem za niezwykłe lata wspólnego pożycia małżeńskiego.;)

              [img size=250]http://tiwibzone.tiwib.netdna-cdn.com/images/357-magnum-hair-dryer-gun.jpg[/img]”To jeszcze zdradz mi gdzie takie cacko można kupic, i czy daja w komplecie kołki osikowe :whistle: na wampiry energetyczne 👿 a z chęcią nabędę:woohoo:”

              Trudno powiedzieć, ale wydaje mi się, że cały komplet z kaburą, kołkami, kapiszonami itd. (profesjonalny zestaw pogromcy wampirów), mógłbyś kupić chyba na jakimś odpuście.”rany s gdzie ja teraz łodpust znajdę:ohmy: chyba sobie łodpuszcze:S

              Chłopiec Papuśny
              Uczestnik
                Liczba postów: 3706

                Tajemniczy Don Pedro zapisz:
                Panama zapisz:
                Tajemniczy Don Pedro zapisz:
                Panama zapisz:
                Tajemniczy Don Pedro zapisz:
                „:woohoo: a co wy tak się czaicie we dwoje co:evil:”

                Donie, czy masz na myśli Baltazara i Smoka wawelskiego? :blink:”Nie skąd :laugh: ciebie i jordiego:P”

                Aha:unsure:
                Do osinowego kołka przyda się wianek czosnku, byle nie z Chin, bo ma słabsze działanie :evil:”a to na czosnku będzie napisane:blink: made in china czy poland:whistle:”

                Polski jest znacznie droższy. Głównie sprzedawany na główki. Chiński w siateczkach po trzy. Chiński czosnek jest głównie kolory purpurowego, różowego. Jak go dotkniesz, jest wilgotny. Polski czosnek jest suchy i łuszczy się. No, to po lekcji. 🙂

                Eugenia
                Uczestnik
                  Liczba postów: 7086

                  Tajemniczy Don Pedro zapisz:
                  Felicja zapisz:
                  „no pewnie ten Wasz chiński czosnek ma, czy tam cały warkocz tego czosnku 😛 chociaz mnie akurat komary atakują i czosnek tu nie pomaga, ale skoro Ciebie wampiry to kupuj ten czosnek 😛 ;)”to ja pedze na bazar:laugh: :P, a co tam feli u ciebie ;)”

                  To pędź,żeby Cię wampiury nie atakowaly 😛
                  U mnie życie toczy się powolutku,dość spokojnie, ostatnio grillowo 😉

                  Edytowany przez: Felicja, w: 2014/07/21 17:23

                  Panama
                  Uczestnik
                    Liczba postów: 3986

                    Felicja zapisz:
                    „U mnie życie toczy się powolutku,dość spokojnie, ostatnio grillowo ;)”

                    Hej Felicjo, miło Cię czytać:)
                    Grill w takie upały, chyba jesteś prawdziwą diablicą :laugh:

                    Eugenia
                    Uczestnik
                      Liczba postów: 7086

                      Panama zapisz:
                      Felicja zapisz:
                      „U mnie życie toczy się powolutku,dość spokojnie, ostatnio grillowo ;)”

                      Hej Felicjo, miło Cię czytać:)
                      Grill w takie upały, chyba jesteś prawdziwą diablicą :laugh:”

                      Grille wieczorkami, kiedy jest już chłodniej-polecam 😉

                      Panama
                      Uczestnik
                        Liczba postów: 3986

                        Tajemniczy Don Pedro zapisz:
                        zazu zapisz:

                        Trudno powiedzieć, ale wydaje mi się, że cały komplet z kaburą, kołkami, kapiszonami itd. (profesjonalny zestaw pogromcy wampirów), mógłbyś kupić chyba na jakimś odpuście.”rany s gdzie ja teraz łodpust znajdę:ohmy: chyba sobie łodpuszcze:S”

                        W sierpniu w mojej okolicyB)
                        Będą budy odpustowe, pierniki i karuzele jak co roku:whistle:

                      Przeglądasz 10 wpisów - od 11,011 do 11,020 (z 11,524)
                      • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.