Witamy Fora Rozmowy DDA/DDD Dziś czuję się…

Przeglądasz 10 wpisów - od 11,021 do 11,030 (z 11,524)
  • Autor
    Wpisy
  • Panama
    Uczestnik
      Liczba postów: 3986

      „Polski jest znacznie droższy. Głównie sprzedawany na główki. Chiński w siateczkach po trzy. Chiński czosnek jest głównie kolory purpurowego, różowego. Jak go dotkniesz, jest wilgotny. Polski czosnek jest suchy i łuszczy się. No, to po lekcji. ”

      Szef kuchni się wypowiedział:evil:

      Edytowany przez: panama, w: 2014/07/21 17:32

      Panama
      Uczestnik
        Liczba postów: 3986

        Felicja zapisz:
        Panama zapisz:
        Felicja zapisz:
        „U mnie życie toczy się powolutku,dość spokojnie, ostatnio grillowo ;)”

        Hej Felicjo, miło Cię czytać:)
        Grill w takie upały, chyba jesteś prawdziwą diablicą :laugh:”

        Grille wieczorkami, kiedy jest już chłodniej-polecam ;)”

        U mnie i wieczorki są ciepłe :S

        Tajemniczy Don Pedro
        Uczestnik
          Liczba postów: 1774

          Panama zapisz:
          Felicja zapisz:
          Panama zapisz:
          Felicja zapisz:
          „U mnie życie toczy się powolutku,dość spokojnie, ostatnio grillowo ;)”

          Hej Felicjo, miło Cię czytać:)
          Grill w takie upały, chyba jesteś prawdziwą diablicą :laugh:”

          Grille wieczorkami, kiedy jest już chłodniej-polecam ;)”

          U mnie i wieczorki są ciepłe :S”to basen sobie rozstaw będziesz miała sie gdzie popluskać:laugh: 😛

          ewafoka1
          Uczestnik
            Liczba postów: 26

            Po 9 latach znowu zapisałam się na kurs prawa jazdy. I znowu te rozterki , czy to ma sens, czy ja będę jeździć, po co mi taki wydatek , przecież i tak mi się to nie przyda bo to nie ma sensu, i tylko wydam pieniądze. W moim życiu wszystko jest takie , najpierw pomysł i zapał ale nagle piętrzą się problemy w mojej głowie , czarne scenariusze, i znowu tracę sens życia , bo wydaje mi się nie nie idę do przodu, ze nie ma ruchu w moim życiu, ze wszystko jest przypadkiem i nie mam na nic wpływu.
            Czy można tak wejść na forum bez żadnego wstępu pisać o swoich problemach?
            Chodzę na psychoterapie indywidualną, kontakt z psychoterapią mam od od 11 lat, o DDa wiem już od podstawówki , ale dopiero teraz widzę ze jestem DDa, cechy i zachowania książkowe, trudno jest tak żyć… dlatego piszę na tym forum.

            Panama
            Uczestnik
              Liczba postów: 3986

              ewafoka1 zapisz:

              Czy można tak wejść na forum bez żadnego wstępu pisać o swoich problemach?
              .”

              Witaj Ewo, można pisać, bo po to jest to forum.
              Są rzeczy, na które mamy wpływ i takie, które są od nas niezależne, po prostu życie. Najważniejsze to umieć przyjąć zarówno scenariusz pozytywny jak i negatywny, ten drugi zwykle czegoś nas uczy, jeżeli tylko zechcemy 🙂

              Chłopiec Papuśny
              Uczestnik
                Liczba postów: 3706

                ewafoka1 zapisz:
                „Po 9 latach znowu zapisałam się na kurs prawa jazdy. I znowu te rozterki , czy to ma sens, czy ja będę jeździć, po co mi taki wydatek , przecież i tak mi się to nie przyda bo to nie ma sensu, i tylko wydam pieniądze. W moim życiu wszystko jest takie , najpierw pomysł i zapał ale nagle piętrzą się problemy w mojej głowie , czarne scenariusze, i znowu tracę sens życia , bo wydaje mi się nie nie idę do przodu, ze nie ma ruchu w moim życiu, ze wszystko jest przypadkiem i nie mam na nic wpływu.
                Czy można tak wejść na forum bez żadnego wstępu pisać o swoich problemach?
                Chodzę na psychoterapie indywidualną, kontakt z psychoterapią mam od od 11 lat, o DDa wiem już od podstawówki , ale dopiero teraz widzę ze jestem DDa, cechy i zachowania książkowe, trudno jest tak żyć… dlatego piszę na tym forum.”

                Ma sens ten kurs. Ja 4 lipca zdałem egzamin praktyczny. Teoria i praktyka za pierwszym razem. Po 13 latach podszedłem znow i osiągnąłem sukces po ośmiu miesiącach. Warto!

                W mordę jeża.:pinch: Przesunąłem bieganie o godzinę, a tu burza. Czyli biegamy o 23:cheer: B)

                Edytowany przez: Nevton Locky, w: 2014/07/21 21:01

                mase
                Uczestnik
                  Liczba postów: 9410

                  hmm, troszkę dziś czuję się niepewnie 🙁

                  Tajemniczy Don Pedro
                  Uczestnik
                    Liczba postów: 1774

                    mase zapisz:
                    „hmm, troszkę dziś czuję się niepewnie :(„a czemu niepewnie? W czym problem

                    Panama
                    Uczestnik
                      Liczba postów: 3986

                      Tajemniczy Don Pedro zapisz:
                      mase zapisz:
                      „hmm, troszkę dziś czuję się niepewnie :(„a czemu niepewnie? W czym problem”

                      Hej Mase i Donie:)
                      Niepewnie, bo ciągle sobie zadaje pytanie, czy to jest przyjaźń, czy to jest kochanie:whistle:

                      mase
                      Uczestnik
                        Liczba postów: 9410

                        Tajemniczy Don Pedro zapisz:
                        mase zapisz:
                        „hmm, troszkę dziś czuję się niepewnie :(„a czemu niepewnie? W czym problem”
                        A takie tam duchy przeszłości…nic poważnego 🙂

                      Przeglądasz 10 wpisów - od 11,021 do 11,030 (z 11,524)
                      • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.