Witamy Fora Rozmowy DDA/DDD Dziś czuję się…

Przeglądasz 10 wpisów - od 11,231 do 11,240 (z 11,524)
  • Autor
    Wpisy
  • alik
    Uczestnik
      Liczba postów: 36

      Dziś czuję, że ktoś taki jak ja nie powinien żyć…

      kasiulek1125
      Uczestnik
        Liczba postów: 5

        Dlaczego tak czujesz? co Cie tak przybiło? opowiedz

        Anonim
          Liczba postów: 20551

          kasiulek1125 zapisz:
          „Dlaczego tak czujesz? co Cie tak przybiło? opowiedz”

          Bo mam dość już takiego życie, w którym tylko myślę o tym co u rodziców i czy jest gorzej czy lepiej i jeśli jest lepiej to kiedy będzie znowu gorzej…nie mogę znieść już tego napięcia…tego chorego poczucia odpowiedzialności za nich…Wczoraj mama powiedziała ojcu, że się wyprowadza – bardzo bałam się tego momentu, czułam, że będzie źle…w nocy podobno krzyczałam, mówiłam przez sen…No i faktycznie jest źle…dzisiaj rano miałam tel. od mamy, że tato chce ze mną rozmawiać, że jest bardzo zdenerwowany – wiem co to znaczy, przerabiałam to nie raz i tym razem pękłam, poryczałam się jak dziecko…jak wtedy, gdy z nimi mieszkałam i oni kłócili się, a ja ryczałam w poduszkę i zagryzałam wargi, żeby nie było słychać…Cały czas ryczę i nie mogę się uspokoić…
          Przez to, że ojciec pije i że rodzice nie potrafią się od "zawsze’ dogadać w najprostszej sprawie, a ja zawsze pełniłam rolę "bohatera", wciąż nie potrafię zająć się swoim życiem. Od 10 m-cy chodzę na terapię i mam wrażenie, że jest ze mną coraz gorzej. Nie potrafię się otworzyć, okazać emocji, powiedzieć co we mnie siedzi, wywalić to co na swój temat myślę – a nie są to rzeczy przyjemne, bo ja po prostu tylko czuję do siebie tylko nienawiść i pogardę…, że jestem taka słaba, że nie daję rady ich zostawić samym sobie i żyć swoim życiem… Wszystko w swoim życiu zawalam.
          Mam dość, naprawdę chcę umrzeć… ale nie bój się nie zrobię tego, bo mam męża, który mnie kocha i nie mogę mu tego zrobić. Nie chcę mu sprawiać bólu tak jak oni mi cały czas sprawiają. Chcę w końcu przerwać ten krąg cierpienia…tylko nie wiem jak…

          Afektywna
          Uczestnik
            Liczba postów: 836

            Ewelka, a jaka jest Twoja sytuacja mieszkaniowa? Mieszkasz tylko z dziećmi? Pytam z ciekawości 🙂

            ewelina82
            Uczestnik
              Liczba postów: 1499

              Mieszkam z dziecmi u rodzicow,mamy swoj pokoj.Mieszka sie.dobrze,spokoj byl nam bardzo potrzebny i widac po nas,ze nam lepiej.Dzieci sa spokojne i ja rowniez:)

              Afektywna
              Uczestnik
                Liczba postów: 836

                o to bardzo dobrze, że się układa. Super Ewelka 🙂 Najwyraźniej zmiany jednak wychodzą na dobre 🙂 Może ja też się w końcu odważę coś zrobić

                malejestPIEKNE1985
                Uczestnik
                  Liczba postów: 15

                  alik. Przykro mi że tak cierpisz.Zycze ci dużo siły.Ja dziś czuje się super i mam nadzieje że tak pozostanie:) pozdrawiam Was wszystkich.miłego dnia;)

                  zaz
                  Uczestnik
                    Liczba postów: 24

                    Czuję się okropnie samotny chociaż tyle ludzi wokół mnie. Dzisiaj mam wrażenie, że przegapiłem kawał życia nie wiem kim tak naprawdę jestem. Czuję się jakiś inny niż wszyscy wokół mnie. Nie ufam sobie i dlatego trudno mi zaufac innym ludziom nawet tym najbliższym memu sercu. A wydawało się że wszystko w życiu jest takie proste. Wystarczy wierzyc że bedzie dobrze. Dla wielu jest to proste oni po prostu żyją . Nie zastanawiaja się nad każdym szczegółem wszystko ich cieszy. Muszę cos zrobic ze swoim życiem i to teraz nie ma na co czekac.

                    Poszarpany84
                    Uczestnik
                      Liczba postów: 163

                      Czytając Twoją wypowiedź, a w zasadzie kawałek zdania "przegapiłem kawał życia" zaz, właśnie udało mi się nazwać też to co odczuwam, pomimo tego że zdrowieje i jestem świadom tego co zaszło w moim życiu i że jestem dda to jednak też czuje że kawał życia mi umknęło i trudno żeby ta myśl nie wracała. Dziwne uczucie bezsilności

                      ewelina82
                      Uczestnik
                        Liczba postów: 1499

                        Coz,ostatnio tez mam te mysli,ze zycie mi ucieklo.A ja tylu rzeczy nie zrobilam…nie wiedzialam,ze moge….zla jestem z tego powodu.I smutna.Ale wiem,ze teraz moge robic to,co chce;)

                      Przeglądasz 10 wpisów - od 11,231 do 11,240 (z 11,524)
                      • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.