Witamy Fora Rozmowy DDA/DDD Dziś czuję się…

Przeglądasz 10 wpisów - od 11,321 do 11,330 (z 11,524)
  • Autor
    Wpisy
  • aktototaki
    Uczestnik
      Liczba postów: 370

      Hej ewafoka1! :kiss:

      Co przeczytałaś?

      traveler
      Uczestnik
        Liczba postów: 83

        ejzjar pisałem że rozmawiam dopiero z tymi dwoma dziewczynami, a Ty już z nas trójkąt na całe życie robisz:laugh: :laugh: :laugh: 😛 ale rozbawiło mnie to co napisałaś, dobre to było, trochę się uśmiałem;) z tego

        Tak sobie myślę o tym co czuję i o tych nowych sytuacjach i o tym co też Ty piszesz. Może biorę pod uwagę to że mógłbym wejść w związek z kobietą i jakieś takie uczucia obawy, możliwość odrzucenia się pojawia i to chyba faktycznie przekłada się na ciało, organizm. Od jakiegoś czasu dałem sobie czas na pobycie sam ze sobą i z żadną dziewczyną się nie spotykałem ale w końcu przyszedł czas żeby to zmienić i może to są te nowe sytuacje i różne uczucia się pojawiają.

        Albo ten trójkąt mnie przerasta:laugh: :laugh: :laugh: :woohoo: to tak na marginesie

        aktototaki
        Uczestnik
          Liczba postów: 370

          Haha, super, że chociaż na chwilę pojawił się uśmiech na Twojej twarzy B)
          A ja tylko dobrą radą posłużyłam, toż to nie grzech :laugh:
          No widzisz, ja tez miałam czas na "samotność", a sama już nie wiem co robić, czy się cieszyć, czy płakać. Zaczęłam czytać książkę "lęk przed bliskością" i generalnie dużo tam moich obaw, czasem głupich.. Pozornie banalnych. Jednak wielu ludzi mnie przeraża, szczególnie kiedy próbują zburzyć ten skrupulatnie budowany mur samotności, a najbardziej to chyba boję się tego, że będę żyła w przeświadczeniu, że jestem coś komuś ciągle winna i moja pozorna samodzielność legnie w gruzach..

          ewelina82
          Uczestnik
            Liczba postów: 1499

            Zmeczona:pinch:

            ewelina82
            Uczestnik
              Liczba postów: 1499

              Mam prace!!!!! 🙂 🙂 🙂 Jupi !!!!:) 🙂 🙂

              mase
              Uczestnik
                Liczba postów: 9410

                Gratuluję Ewelka. Niech Ci się dobrze pracuje 🙂

                ewelina82
                Uczestnik
                  Liczba postów: 1499

                  :kiss:

                  aktototaki
                  Uczestnik
                    Liczba postów: 370

                    Ogromne gratulacje! :kiss: :kiss: :kiss:

                    ewelina82
                    Uczestnik
                      Liczba postów: 1499

                      Dzieki Ejzjar :kiss:

                      aktototaki
                      Uczestnik
                        Liczba postów: 370

                        Ostatnio baczniej przyglądam się sobie i swoim emocjom. To jak reaguje na pewne kwestie mnie przeraża. Jeżeli ktoś chwilę do mnie się nie odzywa, bo wiadomo jak to ludzie mają różne zajęcia (mówimy o kwestii paru godzin, nawet nie dni..) to już przewiduję najgorsze. Czuję, że powiedziałam coś głupiego, przez co drugi człowiek mnie już nie będzie chciał znać. I nigdy się do mnie nie odezwie. Ostatnie dni dlatego są dla mnie takie nerwowe, ale i szczęśliwe. Chodzę ze ściśniętym brzuchem i tylko "tykam" jak bomba w oczekiwaniu na wyraźny sygnał "Hej! Jesteś ważna, nie zapomniałem o Tobie!". Czasem bycie DDA mnie dobija. Chciałabym być "normalna", żebym nie musiała się zastanawiać, czy to normalne i czy "zdrowy" człowiek też by tak na to reagował..:sick:

                      Przeglądasz 10 wpisów - od 11,321 do 11,330 (z 11,524)
                      • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.