Witamy Fora Rozmowy DDA/DDD Dziś czuję się…

Przeglądasz 10 wpisów - od 5,691 do 5,700 (z 11,524)
  • Autor
    Wpisy
  • Eugenia
    Uczestnik
      Liczba postów: 7086

      dziś czuję się bardzo dobrze:) ogólnie ostatnimi czasy mam bardzo dobre samopoczucie, choć pracuję raczej nad ciężkimi sprawami u siebie……………..zauważyłam, że mam dziwny stosunek do ludzi, czegoś takiego jeszcze chyba nigdy nie miałam…………..był już wieloletni etap idealizowania ludzi i widzenia tylko plusów, etap widzenia minusów-ten chyba był najkrótszy w sumie………..no różne etapy, a teraz dla odmiany przeciętny człowiek jest dla mnie szary cały złożony z plusów i minusów, jakbym nie przeginała w żadną stronę………….przy czym zawsze miałam olbrzymią "ochotę" na ludzi, bo przeciętny człowiek wydaje mi się być interesujący po prostu, a od jakiegoś czasu nie mam "ochoty" na ludzi…………dziwne………ktoś mi powiedział, że po prostu normalnieję,nie wiem może i coś w tym jest;) ale dziwne i dziwnie się z tym czuję;)

      Franczeska
      Uczestnik
        Liczba postów: 387

        …. refleksyjnie

        Edytowany przez: Franczeska, w: 2013/01/21 21:41

        maju85
        Uczestnik
          Liczba postów: 89

          dziekuje Tobie i Panamie za kilka slow otuchy 🙂 macie racje, musza to sami wypic, he. tylko czemu ja mam te wyrzuty sumienia, ze ja sie mam caliem dobrze juz teraz w zyciu, a oni nie? ech. jestem straszna miekka klucha i oni w domu o tym wiedza, poprostu martwie sie o nichbo nie wiemjak bedzie z mieszkaniem dlarodzicow gdy juz straca dom, poprostu za kazdym razem gdy odwiedzam ich to przezywam przerozne historie, mam dola,wspomnienia, sentymenty, pewnojakkazdy. bardzo zadko tu zagladam, alejak juzjest ze mna na prawde zle to wiem, ze moge na WAS liczyc i za to dziekuje z calego serducha, bo tu najlatwiej sie wyzalic, poradzic. duzo mysle o terapii i od bardzo dluzszego czasu, ale chyba jestem zbyt malo odwazna zeby isc, a mam ostatnio obawy, ze bede albo i ze jestem zla matka, ze za duzo agresji we mnie, za szybko sie zloszcze i na meza i na mala. sorry, ale musze sie wyzalic, moim problemem w oczach innych jest to, ze duzo sie nad soba uzalam, bo caly czas mnie cos gnebi. zauwazylam, ze w moim zyciu wiecej jest takiego smutku niz radosci nie potrafie byc taka wesola i ropromieniona. i chyba najbardziej mi sie to udaje w pierwszy dzien miesiaczki bo napiecie przedmiesiaczkowe spada, atak pozatym tojestem straszny ponurak. chcialabym porozmawiac z jakims psychoterapeuta, ale brak mi odwagi. juz kiedys widywalam sie z takim jednym i tobylo trudne dla mnie, czegos mnie nauczyl, ale to nie bylo zwiazane z problemami dda, a z czyms innym. ach, tak tylko pisze sobie, gdybym mowila topowiedzialabym, ze glosno mysle…. he. jeszczeraz dzieki.

          iga1988
          Uczestnik
            Liczba postów: 107

            Zdołowana, od kilku dni mam fazę na porównywanie się z innymi i mam wrażenie, że wypadam gorzej w porównaniu z każdym dosłownie. Pogoda nie pomaga, nie mam ochoty wychodzić z domu a muszę. Poza tym mam dużo spraw na głowie i nie ogarniam ich na czas, ciężki okres.

            andziaaa84
            Uczestnik
              Liczba postów: 153

              Dziś czuję się dziwnie. Może dlatego że wisi mi to czy mój ojciec jest pijany czy nie, czy biadoli i gada sam do siebie czy nie… od wczoraj mam to głęboko w tyle i tyle na ten temat… czuję, że już wiem jak się wyrwać z tego domu i zapewne za niedługo uwolnię się od tego koszmaru… i dobrze i jestem z siebie dumna i już.
              A czuję się też dziwnie dlatego że to chyba mój ostatni wpis na tym forum. Od jakiegoś czasu już coraz mniej chętnie tu wchodzę bo to forum stało się ostanio forum tylko pewnych osób które roztrząsają sprawy kompletnie niedotyczące DDA czyli jakieś durnoty co kto komu kiedyś zrobił i wyzwiska i jazda i kurwa ileż można… bawcie się dalej w swoim bagnie i przeżywajcie jak mrówka okres tą dziecinadę którą tutaj tworzycie… a dodatkowo ostatnio to jest tu bum na ankiety, co ja jestem królik doświadczalny? Jak se piszecie pracę magisterską to przynajmniej nie atakujcie mnie na mailu bo jedna mądra bezczelnie taką drogę wybrała.
              Niektóre osoby będę mile wspominać, a jak ktoś chce popisać to zapraszam droga mailową. Mój mail jest tutaj dostępny, jak komuż zależy to znajdzie.
              Pozdrawiam, życzę Wam siły i pogody ducha. Pamiętajcie, że co nas nie zabije to nas wzmocni 🙂
              Adios.

              Eugenia
              Uczestnik
                Liczba postów: 7086

                Dziwnie, wpadłam gdzieś na ten cytat:

                "Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać Twoje ambicje. Mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że i Ty możesz być wielki."

                I uznałam, że to prawda! Przypomniały mi się wszystkie dziwne sytuacje z mojego życia, gdzie mogłam dużo, gdzie doskonale mi szło i gdzie podkładały mi nogi najbliższe osoby! To straszne jak można nie wyczuwac czyjejś intencji! Ja się zawsze cieszyłam, ze komuś szło, jakoś nie czułam żebym ja w ten sposób traciła czy coś………….Dziwny jest ten świat…………Jednak najlepiej opierać się na sobie i dbać o przekonania co do własnej osoby.

                Mam uczucie żalu w sobie……………….już wcześniej nad tym myślałam i niestety coś w tym jest……….czasami myślę,że to konsekwencja tego ogłupiania w domu, gdzie taki pijol wmawia człowiekowi dziwne rzeczy i reszta, która jest zwyczajnie współuzalezniona również. Pamiętam jak mi któraś psycho zwróciła uwagę na……….kobiety w moim otoczeniu, powiedziała, że one mi straszną krzywdę zrobiły, bo projektowały swoje cechy na mnie i dlatego mam zaburzony obraz siebie jako kobiety i żebym się przyjrzła dobrze sobie, bo najprawdopodobniej wiele z tych tekstów to była zwykła projekcja, czyli kłamstwo…

                Masakra:S

                nevermind1812
                Uczestnik
                  Liczba postów: 129

                  totalne zobojętnienie na wszystko, na to wszystko co mi się nie udaje a co z łatwością przychodzi innym 🙁 chyba mam motywację to los skutecznie mi ją odbiera, maskara 🙁

                  i popieram to:
                  andziaaa84 zapisz:
                  „Od jakiegoś czasu już coraz mniej chętnie tu wchodzę bo to forum stało się ostanio forum tylko pewnych osób które roztrząsają sprawy kompletnie niedotyczące DDA czyli jakieś durnoty co kto komu kiedyś zrobił i wyzwiska i jazda i kurwa ileż można… bawcie się dalej w swoim bagnie i przeżywajcie jak mrówka okres tą dziecinadę którą tutaj tworzycie…
                  Adios.”
                  Idzie na priv z tym, albo nauczcie się odpuszczać :dry:

                  Eugenia
                  Uczestnik
                    Liczba postów: 7086

                    Nevermind, troszkę nie wiem o co chodzi, ja jestem zwolenniczką privów właśnie:) została mi kiedyś akcja przeniesiona na forum z priva, na co nie zwracałam uwagi, ale………doszłam do wniosku, że skoro ta osoba chciała publicznie, to widocznie tak lubi:) po czym miłośnicy seriali się tym podniecili:) a kto im kazał?:whistle:

                    A teraz Ty moja droga, zobacz-na tapecie na tej stronie jest 20 wątków, w 9 wątkach ludzie albo opisują swoje historie i proszą żeby coś powiedzieć, albo w ogóle proszą o radę, dlaczego nie pójdziesz im czegoś z własnego doświadczenia powiedzieć?:) No właśnie, wystarczyłoby żeby każdy robił tutaj to co trzeba, a nie podniecał się tym czym nie trzeba i byłby tu raj na ziemi. No ale czego oczekiwac po stadzie dd……………….;)

                    aaaa na kolejnych stronach też są wątki z historiami gdzie ludzie proszą o pomoc. Też mnie zastanawia dlaczego tyle osób nic nie mówi, ponoć po terapiach, ponoć z doświadczeniem i NIC. Ja już sobie daruję, bo mogłabym nie jedno powiedzieć, ale obawiam się, ze gdzieś wejdę coś napiszę, a zaraz za mną wejdzie cały ogon tego "smrodu" forumowego w postaci osób, które robią tutaj wszystko i zajmują się wszystkim tylko nie tym co trzeba i zwyczajnie rozpieprzą komuś wątek…………….A sama wiempo sobie, że naprawdę można w nieciekawym stanie tutaj dotrzeć i wcale takie akcje nie są wtedy zabawne………….no chyba, ze dla osób, które nie przyszłytutaj po pomoc…

                    agniechaa
                    Uczestnik
                      Liczba postów: 100

                      Swietnie sie czuje! 🙂 moje postanowienie noworoczne przynosi już swoje efekty, sesje (prawie ) za mną, coraz bliżej do wiosny, a oczekiwanie na nią umilają mi wizyty na lodowisku 😀 i czego tu chcieć więcej 🙂

                      nevermind1812
                      Uczestnik
                        Liczba postów: 129

                        Felicja zapisz:
                        „Nevermind, troszkę nie wiem o co chodzi, ja jestem zwolenniczką privów właśnie:) została mi kiedyś akcja przeniesiona na forum z priva, na co nie zwracałam uwagi, ale………doszłam do wniosku, że skoro ta osoba chciała publicznie, to widocznie tak lubi:) po czym miłośnicy seriali się tym podniecili:) a kto im kazał?:whistle:

                        Wyobraź sobie Felicjo że ktoś tu pierwszy raz zagląda i widzi , czasami mało kulturalne wpisy, plus wyzwiska… – no ja bym się przeraziła 😉
                        ja w ogóle nie wiem o co chodzi(chociaż mnie to zastanawiało) , mnie to nie interesuje po prostu:)
                        mam nadzieje że wróci to co było jakiś czas temu na tym forum 🙂

                      Przeglądasz 10 wpisów - od 5,691 do 5,700 (z 11,524)
                      • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.