Witamy Fora Rozmowy DDA/DDD Dziś czuję się…

Przeglądasz 10 wpisów - od 6,011 do 6,020 (z 11,524)
  • Autor
    Wpisy
  • mrutek
    Uczestnik
      Liczba postów: 857

      niewyspana, ciągle lekko zaskoczona zachowaniem "lwa saunowego", zaniepokojona innymi wydarzeniami, lekko zestresowana jutrzejszym dniem w pracy…aa i dzisiaj pierwszy poniedziałek od dawien dawna bez terapii grupowej, która się skończyła..i gdzie większą część popołudnia spędziłam?no gdzie? w pracy:unsure: znowu nie zadbałam o siebie:angry:

      Wdrodze
      Uczestnik
        Liczba postów: 90

        Smutna, przerażona, wkurzona na swoje lęki, zmęczona nimi. O. Czyli kijowo.

        Wdrodze
        Uczestnik
          Liczba postów: 90

          Smutna, przerażona, wkurzona na swoje lęki, zmęczona nimi. O. Czyli kijowo.

          ewelka1982
          Uczestnik
            Liczba postów: 4746

            Miałam dziś naprawdę fajny dzień z dzieciakami:) jednak teraz ogarnął mnie dziwny smutek…czasem mam naprawdę dość tego.Wiem,to nie zamknięte dzieciństwo wyłazi i musi spieprzyć humor.Dosłownie w takich momentach uważam dda za piętno…

            Anonim
              Liczba postów: 869

              ewelka1982 zapisz:
              „Miałam dziś naprawdę fajny dzień z dzieciakami:) jednak teraz ogarnął mnie dziwny smutek…czasem mam naprawdę dość tego.Wiem,to nie zamknięte dzieciństwo wyłazi i musi spieprzyć humor.Dosłownie w takich momentach uważam dda za piętno…”

              Ja dziś jestem jakaś wytrącona z równowagi po wczorajszej terapii grupowej :S Temat, z którym nie potrafię sobie poradzić to mama i jej choroba psychiczna. Wraca jak bumerang, a ja choć mam 31 lat to czuję się nadal tą małą dziewczynką :unsure:

              Dobrego dnia….

              mrutek
              Uczestnik
                Liczba postów: 857

                masa spraw na głowie dzisiaj, ulga po pewnym spotkaniu w pracy, ale też jest obawa – co dalej? co się będzie działo? …kto to wie czy to dobrze czy to źle…małe sukcesy też były 🙂 no i wnioski po telefonicznej rozmowie z psiapsiółką – interesujące, do przemyślenia, dotyczące mojego podejścia w relacjach damsko-męskich.

                Onaa
                Uczestnik
                  Liczba postów: 275

                  Ja dziś padnięta i jakaś smutna… sama nie wiem czemu, ale płakać mi się chce tak bez powodu jakoś… dziwnie… jutro kolejny dzień w pracy, oby jakoś przeżyć. 🙁

                  mrutek
                  Uczestnik
                    Liczba postów: 857

                    „ale płakać mi się chce tak bez powodu jakoś..”
                    Onaa – ja tak mam, że nawet jak mówię, że bez powodu mi się chce płakać, to jak się głębiej zastanowię to wiem jaki jest powód, tylko nie chcę go głośno sama przed sobą (albo przed kimś) wyartykułować…

                    mrutek
                    Uczestnik
                      Liczba postów: 857

                      aaa, i wkurza mnie ten śmietnik reklamowy na forum i chyba nie tylko mnie. Szkoda, że administrator jest jaki jest 🙁

                      Onaa
                      Uczestnik
                        Liczba postów: 275

                        mrutek…. masz rację… to przecież takie proste… a przed chwilą było nie do wyjaśnienia, dzieki!

                      Przeglądasz 10 wpisów - od 6,011 do 6,020 (z 11,524)
                      • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.