Witamy Fora Rozmowy DDA/DDD Dziś czuję się…

Przeglądasz 10 wpisów - od 6,701 do 6,710 (z 11,524)
  • Autor
    Wpisy
  • mrutek
    Uczestnik
      Liczba postów: 857

      Byczku – to co piszesz to cholernie smutne, firma tylko patrzy by nie mieć problemów w związku z wypadkiem w pracy..eh, szkoda gadać.
      PIszesz "kasa, stanowiska kariera" – tak niestety jest. U mnie w firmie obserwuję sytuacje, gdzie wszyscy "się kochają" a jak przyjdzie co do czego to w łyżce wody by utopili. Niedobrze się czasem robi:dry:

      Jak się czuję? od rana niewyspana, w kiepskim humorze, nerwowo reagująca na rożne pytania przełożonej – może nie ma złych intencji, ale dzisiaj wyjątkowo odbierałam to jak szukanie na mnie haka. I do tego ten cholerny e-learning, musiałam 3 razy kompa restartować, aż soczyście zaklęłam przy kolejnym razie. I ból głowy, masakryczny, który nie chce przejść – to pewnie stłumione z całego dnia emocje:sick:

      ewelka1982
      Uczestnik
        Liczba postów: 4746

        :)leżę z moim synkiem,który pije sobie mleczko z cycusia,na mój brzuch położył swoją maleńką rączkę:) jestem w raju

        drozdzyk
        Uczestnik
          Liczba postów: 2536

          mam mieszaninę uczuć…..

          z jednej strony spokój, radość, ukojenie, zaskoczenie, niedowierzanie, zauroczenie i ciepło

          z drugiej lęk, przerażenie, obawy, strach, napięcie

          budzę się nad ranem kolo 3-4 i aż do wstania leżę i rozkładam siebie i swoje życie na małe kawałeczki próbując je jakoś poskładać, ale się chyba rozsypały….:dry:

          ewelka1982
          Uczestnik
            Liczba postów: 4746

            Wkurwiona,oszukana,wykorzystana!!!

            niewiemniewiem
            Uczestnik
              Liczba postów: 37

              ewelka1982 zapisz:
              „Wkurwiona,oszukana,wykorzystana!!!”

              czemu 🙁

              ewelka1982
              Uczestnik
                Liczba postów: 4746

                To długa historia i głupia…ja sobie poradzę,chciałam dać upust emocjom tylko

                Paryzanka
                Uczestnik
                  Liczba postów: 40

                  Jakby mnie ktoś przeżuł i wypluł…

                  Anonim
                    Liczba postów: 869

                    Wczoraj było intensywnie na terapii. Ciągle mam problem z zaufaniem do terapeuty.
                    Odkryłam, że mam problem z zaakceptowaniem tego, na co nie mam kompletnie wpływu. Typowo dla DDA/DDD…
                    Ktoś ma jakiś pomysł na to, jak zrobic porządek w domu?
                    Dostałam wczoraj fajne rzeczy od znajomego i bardzo mnie to cieszy 🙂
                    Ludzie mnie lubią i szanują, a ja tak siebie nie lubię i gardzę sobą 🙁
                    Ogólnie jestem rozpierdolona moimi realiami: jak to dalej poukładac?

                    duszekk
                    Uczestnik
                      Liczba postów: 357

                      dziś w miarę dobrze, bez wielkich emocji czy to pozytywnych czy rozdrażnienia. w pracy sporo racy, ale wolę to niż marazm, który miałam do niedawna. sporo się dziś uśmiechałam – nie w charakterze maski tylko tak po prostu

                      nowe studia, niedługo wyjazd do Gruzji i terapia dają dużo radości bo coś się dzieje – lubię wyzwania. ale te wyzwania rekompensują mi pustkę w życiu osobistym i ona mi się nie podoba. ale jej nie potrafię zmienić.

                      margaret
                      Uczestnik
                        Liczba postów: 40

                        że życie mnie przerosło, jestem chora i samotna:blink:

                      Przeglądasz 10 wpisów - od 6,701 do 6,710 (z 11,524)
                      • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.