Witamy Fora Rozmowy DDA/DDD Dziś czuję się…

Przeglądasz 10 wpisów - od 7,681 do 7,690 (z 11,524)
  • Autor
    Wpisy
  • Tajemniczy Don Pedro
    Uczestnik
      Liczba postów: 1774

      anilewe zapisz:
      „Nie radzę sobie… :(„vćiekam przerasta mńię to:-(

      mrutek
      Uczestnik
        Liczba postów: 857

        noo to osiołek wybrał, chociaż okoliczności trochę pomogły. Rano jeszcze dopadły wątpliwości. A potem dostałam list…pół dnia przeleżał na biurku, bałam się go przeczytać, udawałam, że ciężko pracuję. A tak naprawdę to bałam się, że ja znowu powiem "nie" a tam będzie kolejnych 1500 argumentów dlaczego ma być "tak". Na szczęście było wyjaśnienie, zrozumienie …i poczułam ulgę. Chociaż jest też smutek, bo coś się kończy…coś fajnego…

        mrutek
        Uczestnik
          Liczba postów: 857

          Hella zapisz:
          „A nie, czulam sie w sumie lepiej niz z wlasna rodzina, w sumie tak kombinuje, ze gdybym takie swieta znala to moze i bym je nawet lubiala, moze nawet bardzo lubiala;)
          I to tez w pewnym sensie przeklada sie chyba na moj nastroj, bo ja doznalam szoku, nikt tam na siebie nienwarczal, nikt nie jojczal ile to sie musial narobic itp, itd. Bylo poprostu tak serdecznie, naturalnie z usmiechem. Owszem byl alkohol i to rozny, ale nikt sie nie uchlal lub tez nie ciaglal nikogo na sile do domu zeby sie dopic, ba byly nawet tance:laugh: :laugh: :laugh:”
          ja nie przepadam za Swiętami z moją familią. Alkoholu nie ma – przynajmniej na stole wigilijnym, ale to nie znaczy, że potem (po powrocie do domu) mój ojciec nie łykał czegoś. Niesnaski, kłótnie, marudzenie, narzekanie zawsze jest. Nie raz się zastanawiałam jak wyglądają Swięta u innych. Ty miałaś okazję to zobaczyć – i bardzo się cieszę. Przynajmniej wiesz, że ten czas może być miły, odmienny od tego jaki znasz. Może i reszcie z nas będzie dane kiedyś to zobaczyć – tego sobie i pozostałym życzę.

          mrutek
          Uczestnik
            Liczba postów: 857

            tak mi przyszło do głowy
            smutek, smuteczek, w pokoju pełnym lampek i świeczek…

            mrutek
            Uczestnik
              Liczba postów: 857

              do smutku dołączyła złość…już się "niewinnej" osobie dostało. Idę to wypływać!

              agniechaa
              Uczestnik
                Liczba postów: 100

                jakbym dostała z pięści prosto w serce.. chyba moje zycie traci sens 🙁

                anilewe
                Uczestnik
                  Liczba postów: 1810

                  Tajemniczy Don Pedro zapisz:
                  anilewe zapisz:
                  „Nie radzę sobie… :(„vćiekam przerasta mńię to:-(”

                  Przerasta oj tak Donie 🙁
                  A Ty jak się masz?

                  eldda
                  Uczestnik
                    Liczba postów: 1077

                    agniechaa zapisz:
                    „jakbym dostała z pięści prosto w serce.. chyba moje zycie traci sens :(”
                    Ktoś Cię skrzywdził?

                    eldda
                    Uczestnik
                      Liczba postów: 1077

                      Nieźle się czuję 🙂 Naród po Swiętach wrócił do rzeczywistości i ruszył do galerii, ja też… Miałam też miłe spotkanie towarzyskie, fajny dzień.Zmęczona jestem. Dobranoc Wszystkim :kiss:

                      agniechaa
                      Uczestnik
                        Liczba postów: 100

                        eldda zapisz:
                        agniechaa zapisz:
                        „jakbym dostała z pięści prosto w serce.. chyba moje zycie traci sens :(”
                        Ktoś Cię skrzywdził?”

                        Tak, sama sie skrzywdziłam. Uwierzylam w swoją chorą wyobraźnie, przywiazalam sie najmocniej na swiecie do człowieka który ma mnie dosc i moich humorów i wszystkiego. Czuje sie beznadziejnie. Chciałabym poczuć raz w życiu… tylko RAZ ! prawdziwe szczęście 🙁 czy ja naprawde chce tak wiele? 🙁

                      Przeglądasz 10 wpisów - od 7,681 do 7,690 (z 11,524)
                      • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.