Witamy Fora Rozmowy DDA/DDD Dziś czuję się…

Przeglądasz 10 wpisów - od 7,691 do 7,700 (z 11,524)
  • Autor
    Wpisy
  • mrutek
    Uczestnik
      Liczba postów: 857

      Złość wypływałam…smutek jeszcze we mnie siedzi:S

      p83
      Uczestnik
        Liczba postów: 2114

        Czuję, że jednak przekombinowałem… Znowu chciałem przyspieszyć… czując, że jeszcze nie teraz… ja lubię dostawać pstryczka sam od siebie, swojego ciała, swoich emocji…. Widocznie zdrowy to ja nie jestem jeszcze 🙁

        magdalena2013
        Uczestnik
          Liczba postów: 1

          Ja jestem nowa i w ciężkim stanie! Czuje,to co ty. Nie radzę sobie z uczuciami. Potrafią być tylko skrajne – albo obojętność albo chorobliwa zazdrość.Boję się, że mój mąż odejdzie. Niszczę wszystko i nie potrafię przestać.

          agniechaa
          Uczestnik
            Liczba postów: 100

            No i kolejny dzień wstaje… mam nadzieje, że tym razem lepszy od poprzednich. I tego samego życze Wam 🙂

            mrutek
            Uczestnik
              Liczba postów: 857

              nadal smutno:dry: :unsure: :S

              Hella
              Uczestnik
                Liczba postów: 5658

                mrutek zapisz:
                „nadal smutno:dry: :unsure: :S”

                Mruciu:kiss:

                eldda
                Uczestnik
                  Liczba postów: 1077

                  Ladna pogoda, nastrój mam niezły. Skorzystam z tego bo niebawem sylwester, który spędzam sama, jak już wiele razy było, więc mogę spodziewać się kolejnego doła…W sylwestra liczę na Wasze pocieszanie :):silly: 😆 :blink:
                  Agniechaa, znam to o czym piszesz, też mi się to zdarzało, ale można się pozbyć nadmiernego zaangażowywania się bez pokrycia, trzeba nastawić się na branie…

                  Hella
                  Uczestnik
                    Liczba postów: 5658

                    U mnie naszczescie juz tendencja zwyzkowa w nastroju:) Mewki z samego rana nakarmione (oczywiscie sloninka i kawalkami ryb, wiem oszalalam);) , morze przywitane i zupelnie jak ja spokojne 🙂
                    Bosz jak ja tu sie blogo czuje, chyba otworze oddzial mojej fabryki nad morzem:P

                    Kochani spokojnego i pogodnego dnia:kiss:

                    eldda
                    Uczestnik
                      Liczba postów: 1077

                      Hella zapisz:
                      „U mnie naszczescie juz tendencja zwyzkowa w nastroju:) Mewki z samego rana nakarmione (oczywiscie sloninka i kawalkami ryb, wiem oszalalam);) , morze przywitane i zupelnie jak ja spokojne 🙂
                      Bosz jak ja tu sie blogo czuje, chyba otworze oddzial mojej fabryki nad morzem:P

                      Kochani spokojnego i pogodnego dnia:kiss:”
                      Super, niech Ci już tak zostanie 🙂 Miłego dzionka 🙂

                      mrutek
                      Uczestnik
                        Liczba postów: 857

                        eldda zapisz:
                        „Ladna pogoda, nastrój mam niezły. Skorzystam z tego bo niebawem sylwester, który spędzam sama, jak już wiele razy było, więc mogę spodziewać się kolejnego doła…W sylwestra liczę na Wasze pocieszanie :):silly: 😆 :blink:
                        Agniechaa, znam to o czym piszesz, też mi się to zdarzało, ale można się pozbyć nadmiernego zaangażowywania się bez pokrycia, trzeba nastawić się na branie…”
                        ja też spędzam sama, więc będziemy się "pocieszać" nawzajem 😉

                      Przeglądasz 10 wpisów - od 7,691 do 7,700 (z 11,524)
                      • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.