Witamy Fora Rozmowy DDA/DDD Rozmowy, które przekraczają tematy innych wątków

Przeglądasz 10 wpisów - od 7,731 do 7,740 (z 10,111)
  • Autor
    Wpisy
  • Afektywna
    Uczestnik
      Liczba postów: 836

      Panama zapisz:
      Tajemniczy Don Pedro zapisz:

      Witaj Tajemniczy 🙂 Dawno Cię nie było…”Awitaj Byczku 🙂 ja teraz niestety pracuje przez 7 dni w tygodniu i mało czasu mam :(”

      Za to duuuużo kasy:evil:”

      Zazdroszczę :unsure: powiedz mi jak mam znaleźć dobrze fajną robotę i mało-stresującą, ale nie nudną :huh:

      Eugenia
      Uczestnik
        Liczba postów: 7086

        Tajemniczy Don Pedro zapisz:
        Felicja zapisz:
        Tajemniczy Don Pedro zapisz:
        Felicja zapisz:
        „Witajcie:)

        ooo i Sony jest z tego co widzę nic się nie zmienił:P :laugh:”Witaj Felincjo;) jeju jeju cxzarodzieju ile ja cię nieczytałem 🙂 ,miło cie czytac ;)”

        witaj, witaj:) epoka mojej pisaniny już dawno się zakończyła-wypisałam się niczym długopis:P ;)”Oj tak :laugh: za ten talent do pisania do dnia dzisiejszego cie podziwiam :whistle:”

        talentu chyba nigdy nie było, skoro się wyczerpał. Sama się sobie dziwię, że tak smarowalam:P 😉

        Tajemniczy Don Pedro
        Uczestnik
          Liczba postów: 1774

          jordi zapisz:
          Panama zapisz:

          Nie mają exela, prostaki :pinch:”
          :angry: :angry: :angry:
          wydzwaniam od rana po tych pieprzonych e-lazienkach, e-plytkach i innych *.pl-ach i nic… ;/ a teraz na dodatek w radiu Bono śpiewa "but I’m still haven’t found what I’m looking for" – wot ironia :)”

          Panama
          Uczestnik
            Liczba postów: 3986

            p83 zapisz:
            Panama zapisz:
            p83 zapisz:
            „Dzisiaj jest 1 kwietnia i chwalę się – osiągnąłem swój cel, jeżeli chodzi o wagę – Na następny kwartał mam zaplanowane tylko 2 kg i teraz już jest budowanie sylwetki B) B) B) Już jestem zadowolony, a do wakacji :P”

            :woohoo: :woohoo: :woohoo:
            Dzisiaj miało być foto :evil:”

            Będzie :)”

            Czekam :woohoo:

            Eugenia
            Uczestnik
              Liczba postów: 7086

              Panama zapisz:
              Felicja zapisz:

              witaj, witaj:) epoka mojej pisaniny już dawno się zakończyła-wypisałam się niczym długopis:P ;)”

              eeee tam, zmieni się wkład i jazda :laugh:
              Witaj Felicjo :)”

              witaj:)
              no nie wiem czy to nie była jednorazówka;)

              Tajemniczy Don Pedro
              Uczestnik
                Liczba postów: 1774

                Felicja zapisz:
                Tajemniczy Don Pedro zapisz:
                Felicja zapisz:
                Tajemniczy Don Pedro zapisz:
                Felicja zapisz:
                „Witajcie:)

                ooo i Sony jest z tego co widzę nic się nie zmienił:P :laugh:”Witaj Felincjo;) jeju jeju cxzarodzieju ile ja cię nieczytałem 🙂 ,miło cie czytac ;)”

                witaj, witaj:) epoka mojej pisaniny już dawno się zakończyła-wypisałam się niczym długopis:P ;)”Oj tak :laugh: za ten talent do pisania do dnia dzisiejszego cie podziwiam :whistle:”

                talentu chyba nigdy nie było, skoro się wyczerpał. Sama się sobie dziwię, że tak smarowalam:P ;)”Feli jeszcze niema takiego programu co tak szybko pisze jak ty :whistle: to było mistrzostwo swiata :blush: ,nim pomyslałem co napisac ty juz skonczyłas i było co czytać :laugh:

                Panama
                Uczestnik
                  Liczba postów: 3986

                  Tajemniczy Don Pedro zapisz:
                  Panama zapisz:
                  Tajemniczy Don Pedro zapisz:

                  Witaj Tajemniczy 🙂 Dawno Cię nie było…”Awitaj Byczku 🙂 ja teraz niestety pracuje przez 7 dni w tygodniu i mało czasu mam :(”

                  Za to duuuużo kasy:evil:”tia:laugh: :laugh: mozemy sie zamienic 👿 :evil:”

                  Będziesz wstawał o 6.00 👿

                  Panama
                  Uczestnik
                    Liczba postów: 3986

                    Byczek1 zapisz:
                    „Zazdroszczę :unsure: powiedz mi jak mam znaleźć dobrze fajną robotę i mało-stresującą, ale nie nudną :huh:”

                    Wydać się za biznesmena i udawać jego sekretarkę 👿

                    Tajemniczy Don Pedro
                    Uczestnik
                      Liczba postów: 1774

                      Felicja zapisz:
                      Panama zapisz:
                      Felicja zapisz:

                      witaj, witaj:) epoka mojej pisaniny już dawno się zakończyła-wypisałam się niczym długopis:P ;)”

                      eeee tam, zmieni się wkład i jazda :laugh:
                      Witaj Felicjo :)”

                      witaj:)
                      no nie wiem czy to nie była jednorazówka;)”DUREX to jest jednorazuwka :laugh: a ty jestes panna Parker 🙂 i marsz do pisania :laugh: zmykam szef sie zjawił 🙁

                      jordi
                      Uczestnik
                        Liczba postów: 2106

                        Tajemniczy Don Pedro zapisz:
                        „Wiem ,kiedys mi zabrakło 0,5 metra i zjezdziłem całe miasto aby dostac ,i niebyło w tym odcieniu musiałem w innym brac 👿 ale i tak niewidac:laugh:”
                        w trzech miejscach właśnie mi "sprawdzają" odcień – i tak już dzisiaj nikt nie zdaży zamówić kuriera i wysłać tego gówna, więc jutro rano biorę pierwszy lepszy, w dupie, najwyżej na pięciu płytkach beż będzie mniej beżowy, albo bardziej:unsure:

                      Przeglądasz 10 wpisów - od 7,731 do 7,740 (z 10,111)
                      • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.