Witamy Fora Rozmowy DDA/DDD Rozmowy (nie)kontrolowane

Przeglądasz 10 wpisów - od 48,921 do 48,930 (z 50,624)
  • Autor
    Wpisy
  • Gonzopl
    Uczestnik
      Liczba postów: 2160

      siem Pomponik. 😉 Nie mam kiedy i jak do ciebie napisać. pewnie predzej pogadamy na żywca…

      pompejusz
      Uczestnik
        Liczba postów: 13243

        Tez tak myśle;) 😉

        Wyloguj
        Uczestnik
          Liczba postów: 760

          Gonzopl zapisz:
          „siem Pomponik. 😉 Nie mam kiedy i jak do ciebie napisać. pewnie predzej pogadamy na żywca…”

          Marszczysz sobie jak myslisz o Pomponiku?

          Wyloguj
          Uczestnik
            Liczba postów: 760

            Gonzopl zapisz:
            Panama zapisz:

            Wow, życie jest jednak zaskakujące :ohmy:
            Nigdy nie podejrzewałm, że Wuloguj( Toreaador) uważa szeroko pojętą swobodę w zyciu seksualnym za cos co obniża wartość człowieka, a tu proszę :blink:”
            Toż to norma, że podtatusiały satyr i mizogin poprzez wychowanie społeczne stosuje inne normy dla siebie, a inne dla kobiet.”

            Glupi Gonzo jestes, ze cheeeey.:laugh:

            Wyloguj
            Uczestnik
              Liczba postów: 760

              Panama zapisz:
              Wyloguj zapisz:
              „to akurat proste co sobie pomysli:

              1. jak jest prostym chlopem to nie bedzie sie zastanawial tylko postara sie ciebie przeleciec
              2[color=#FF0000] jak to ktos wartosciowy a masz dziwkarska przeszlosc to odrzuci twoje uczucia glupiej blondynki
              3. jak to jakis naiwniak i malo doswiadczony to uwierzy w wielka milosc i nie bedzie mu przeszkadzalo jezdzic samochodem z olbrzymim przebiegiem [/color]”

              Wow, życie jest jednak zaskakujące :ohmy:
              Nigdy nie podejrzewałm, że Wuloguj( Toreaador) uważa szeroko pojętą swobodę w zyciu seksualnym za cos co obniża wartość człowieka, a tu proszę :blink:<br><br>Edytowany przez: panama, w: 2013/08/08 11:25″

              ziew

              Gonzopl
              Uczestnik
                Liczba postów: 2160

                widze, ze znasz tylko zastepcze metody, to przykre…
                zadna cie nie chciala w twoim smutnym zyciu?

                Wyloguj
                Uczestnik
                  Liczba postów: 760

                  Przynajmniej mogę się napić kiedy tylko chce i jestem wolnym człowiekiem a nie jakimś wrakiem Buhahahah

                  vaelden
                  Uczestnik
                    Liczba postów: 149

                    Wyloguj zapisz:
                    „Przynajmniej mogę się napić kiedy tylko chce i jestem wolnym człowiekiem a nie jakimś wrakiem Buhahahah”

                    Wiesz co… ja wole być wrakiem ale świadomym, a nie pijaną łajzą jak Ty. nie wiem po co jesteś na tym forum. widzę że samoocenę podwyższasz sobie obrażaniem i uprzykrzaniem życia innym… który potrzebują pomocy.

                    żal mi Cię…

                    następnym razem jak odwiedzę św Antoniego (patrona od spraw beznadziejnych, poszukujących rzeczy zagubionych) pomodlę się o ciebie abyś znalazł ciut rozumu, nadzieji i radości… choć szczerze pisząc wątpie że nawet Sw Antoni ci pomoże.

                    nie baw się w pseudohejtera bo ci poprostu nie wychodzi.

                    z wyrazami pogardy

                    Vaelden

                    Edytowany przez: vaelden, w: 2013/08/09 19:53

                    Wyloguj
                    Uczestnik
                      Liczba postów: 760

                      ale problem w twoim mysleniu polega na tym, ze ja naprawde rzadko pije mhwahahahahah
                      i co teraz?:laugh:

                      oczywiscie pomodl sie do swojego swietego antoniego, ja sie pomodle do Wielkiego Cyca za ciebie

                      PS. co sie dzieje? forum opanowane przez byle pijaczyny ktore uzurpuja sobie prawo do oceny innych – wynocha naprawiac siebie i zadoscuczynic ludziom ktorych skrzywdziliscie, bo mysle ze szkody jakie narobiliscie – lajzy – nie tak latwo zlikwidowac
                      PS2. ah, zapomnialem … wy juz pijaczyny nie pijecie, biedne ofiary choroby alkoholowej ktorym udalo sie wyzwolic spod szpon tej bardzo ciezkiej choroby i teraz chcecie by wszyscy traktowali was jak jak co najmniej swiete krowy – zalosne, slabe dupki

                      Wyloguj
                      Uczestnik
                        Liczba postów: 760

                        PS3 z wyrazami pogardy smieciu

                      Przeglądasz 10 wpisów - od 48,921 do 48,930 (z 50,624)
                      • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.