Odpowiedzi forum utworzone

Przeglądasz 10 wpisów - od 11 do 20 (z 84)
  • Autor
    Wpisy
  • jacek2002
    Uczestnik
      Liczba postów: 85
      w odpowiedzi na: Co dalej #463263

      Taka sytuacja to pole walki chłopie..może to nie być odpowiedni czas na jej kontynuację ponieważ może po prostu nie wystarczyć Ci sił. Obecny stan rzeczy to bezwzględny przeciwnik, który może pochłonąć całą Twoją energię życiową , psychikę, a w efekcie całego Ciebie. Nie jesteś w tym sam..My jesteśmy z Tobą i miej pewność że rozumiemy Cię bez zbędnych słów. Chcesz tego czy nie i niezależnie od tego jak wydaje Ci się to trudne..może wręcz niewykonalne uwierz mi, że..nie ma innego wyjścia jak tylko to, by zadbać wyłącznie o siebie..odciąć toksyczną smycz do której zostałeś  przypięty..bez Twojej zgody . Mnie osobiście podobne sytuacje doprowadziłyby prawie do śmierci..zostawiłbym wtedy wszystko i wszystkich.. jacek2002@ interia.eu..gdybyś potrzebował wsparcia to..służę pomocą…Pozdrawiam Cię ciepło z nadzieją że będzie to początek Twojej nowej, lepszej  drogi przez ten świat nadal pełen emocjonalnego wyzysku..

      jacek2002
      Uczestnik
        Liczba postów: 85
        w odpowiedzi na: przytulanie #463249

        Bardzo mi to bliskie Buccaneer..opieka nad dzieckiem które jest w Tobie może przecież zapoczątkować proces zmian. Wiem że nie jest to proste ale przecież w naszej wewnętrznej akceptacji samych siebie znajduje się klucz do dalszej relacji z drugim człowiekiem. Przesyłam więc dobry uśmiech – w nadziei że niebawem może się to zmienić…:)) Będzie dobrze !!!:))

        jacek2002
        Uczestnik
          Liczba postów: 85
          w odpowiedzi na: Dziś czuję się ….. #463143

          Dla Ciebie Karinaa….:))  https://www.youtube.com/watch?v=VGro2wOL-vE

          jacek2002
          Uczestnik
            Liczba postów: 85
            w odpowiedzi na: Dziś czuję się ….. #463142

            No i mamy kolejny – drugi mały kroczek Aniulka…super że się zdecydowałaś!!!:) Postaraj się przejść przez terapię szczerze ,prawdziwie i otwarcie a zobaczysz że potem to będzie już nie krok ale…skok w….inną…lepszą i swobodniejszą przestrzeń Twojego własnego życia. Warto..choćby po to by poczuć swój własny, pełny oddech…oddech nowej nadziei..:) Będzie dobrze tylko pamiętaj !!!! – OPIEKUJ SIĘ SOBĄ CHOĆBY PO TO BY MOŻE KIEDYŚ W ŻYCIU ZAOPIEKOWAĆ SIĘ DRUGIM CZŁOWIEKIEM..!!! . Jesteś niezbędna nie tylko dla siebie ale i dla nas – bo przecież tak bardzo jesteśmy do siebie podobni…..:) Nie oglądaj się za siebie i nie zatrzymuj..!!

            jacek2002
            Uczestnik
              Liczba postów: 85
              w odpowiedzi na: Dziś czuję się ….. #463130

              Pierwszy krok już zrobiony Anulka, potem będą następne i będzie tylko lepiej….Odwagi !!!

              jacek2002
              Uczestnik
                Liczba postów: 85
                w odpowiedzi na: Wpisujcie maile. :) #463047

                Może to jest właśnie ten moment w którym warto by było powiedzieć coś o sobie:)

                jacek2002
                Uczestnik
                  Liczba postów: 85

                  Zwierzył (a)byś się obcej osobie przez internet z całego brudu swojego życia.???:)))

                  jacek2002
                  Uczestnik
                    Liczba postów: 85
                    w odpowiedzi na: Nasze sukcesy :) #462904

                    Piękny wpis Biedroneczko..też doświadczam świadomości że to jedyna dobra droga. Im bliżej Boga i modlitwy tym większy jest pokój mojego serca i duszy. Pzdr. Jacek.

                    jacek2002
                    Uczestnik
                      Liczba postów: 85

                      Spokojnej nocy:))

                      jacek2002
                      Uczestnik
                        Liczba postów: 85

                        Oj tam!! sid33, już sie tak nie dąsaj !!:)..mój przekaz był jedynie taki ,że po przeczytaniu kilkuset książek można paść ofiarą własnej inteligencji:) Tak czy inaczej bardzo pozdrawiam bo dla mnie to też było wartościowe i ciekawe doświadczenie z tej znajomości:)

                      Przeglądasz 10 wpisów - od 11 do 20 (z 84)