Witamy Fora Rozmowy DDA/DDD Dziś czuję się…

Przeglądasz 10 wpisów - od 11,371 do 11,380 (z 11,524)
  • Autor
    Wpisy
  • ewelina82
    Uczestnik
      Liczba postów: 1499

      Trzymajcie kciuki za mnie.Tak bardzo potrzebuje wsparcia.W cale nie chce byc ze wszystkim sama…

      aktototaki
      Uczestnik
        Liczba postów: 370

        Trzymam mocno kciuki! Bardzo mocno! Wszystko będzie dobrze :kiss: :kiss:

        ewelina82
        Uczestnik
          Liczba postów: 1499

          Dziekuje Roskins:kiss: :kiss: dziala:)

          Afektywna
          Uczestnik
            Liczba postów: 836

            ewelina82 zapisz:
            „Trzymajcie kciuki za mnie.Tak bardzo potrzebuje wsparcia.W cale nie chce byc ze wszystkim sama…”

            Ja też trzymam. Dla mnie i tak jesteś wielka :*

            traveler
            Uczestnik
              Liczba postów: 83

              Czuję się znużony dzisiaj i rozdrażniony, nie mogę pozbierać myśli, jakoś dziwnie tak:dry:

              ewelina82
              Uczestnik
                Liczba postów: 1499

                Dzien dlugi,meczacy i bardzo satysfakcjonujacy.Mimo tego.jak trudne jest odkrywanie siebie prawdziwej,jak trudne towarzysza temu emocje to jestem tak szczesliwa wlasna zmiana,ze brak mi slow.W ogole jestem w szoku!
                🙂 :silly: :silly:

                aktototaki
                Uczestnik
                  Liczba postów: 370

                  Teoretycznie zagubiona we własnych uczuciach, ale mój mały plan podnosi mnie na duchu, dla niego żyję. Mam nadzieję, że wygram z własnym strachem, a później zaznam jakiegoś ukojenia duszy

                  mrutek
                  Uczestnik
                    Liczba postów: 857

                    kamień z serca….uuffff….ale to głowa wie… ciało jeszcze nie odreagowało wydarzeń ostatnich dni i tego napięcia…

                    aktototaki
                    Uczestnik
                      Liczba postów: 370

                      Od paru dni zaczynam pielęgnować myśl, że jestem wartościowym człowiekiem. Przestaję się godzić ze zdaniem innych, żeby im było przyjemniej – trochę dostaję po dupie za to, ale nie rozmyślam nad tym specjalnie. Dzisiejszy dzień? Jedno z moich ulubionych świąt – spokojne, chociaż zupełnie inne od tych z lat poprzednich. Obiadek zrobiłam, za chwilę biorę się za naukę. A wieczorem na cmentarz, uwielbiam ten klimat płonących zniczy 🙂 🙂 🙂

                      Hipertrofia
                      Uczestnik
                        Liczba postów: 65

                        Dzisiaj czuję się…tak samo jak od dłuższego czasu, czyli beznadziejnie. Strasznie mnie to denerwuje, jednak nie potrafię sobie z tym poradzić. Nic mi się nie chce, mija dzień za dniem, a ja zastanawiam się po co i do czego to zmierza. Ludzie mnie nie lubią, ale sama na to zapracowałam nie dając się polubić. Terapia utknęła nim za dobre się zaczęła. Mam wrażenie, że nikt nie chce mi pomóc.

                      Przeglądasz 10 wpisów - od 11,371 do 11,380 (z 11,524)
                      • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.