Witamy Fora Rozmowy DDA/DDD Dziś czuję się…

Przeglądasz 10 wpisów - od 11,391 do 11,400 (z 11,524)
  • Autor
    Wpisy
  • aktototaki
    Uczestnik
      Liczba postów: 370

      Dziękuje wszystkim :kiss: :kiss: :kiss: Miłego wieczoru!

      aktototaki
      Uczestnik
        Liczba postów: 370

        I cała tazagadka, to co skrywałam to tylko, albo aż meeting DDA. Tak, byłam po raz pierwszy na czymś takim. Czy przejechanie prawie 90 kilometrów było tego warte? Tak! Czuje się silna. Nawet się odzywałam!!! Niewiem jeszcze jak tozrobię, ale u mnie w okolicy też powstanie taka grupa. Jestem w autobusie ale w domuwszystko na spokojnie przemyśle, poszukam i zobaczymy co dalej. Można się puknać w czoło z czego ja taką tajemnicę robiłam ; bałam się, że stchórze, że nie powiem w domu, i w ogóle nie pojadę nigdzie. Ale jednak, nie dałam się swoim blokadom. Dużo pracy przede mną, ale to spotkanie mnie uratowało. Dużo dobrychzmian u mnie. :woohoo: :woohoo:

        ewelina82
        Uczestnik
          Liczba postów: 1499

          Roskins,super ze sie odwazylas;)

          traveler
          Uczestnik
            Liczba postów: 83

            Podziwiam Twój zapał i odwagę, że tyle przejechałaś na meeting, im więcej km tym lepiej musi smakować taka odwaga :laugh: no i że pierwszy raz byłaś na takim spotkaniu

            aktototaki
            Uczestnik
              Liczba postów: 370

              To nic, to był prezent ode mnie dla mnie. Cieszę się, że był ten przystojniaczek i ten krótki epizod z nim, bo dzięki niemu podjęłam tą decyzję. 😆
              A dzisiaj czuję się wyśmienicie. Imprezka mnie czeka 😀
              I okazało się, że mój brat się oświadczył, więc to kolejny powód do usmiechu dzisiaj :woohoo: :woohoo: :woohoo:

              mrutek
              Uczestnik
                Liczba postów: 857

                mrutek zapisz:
                „jaki wniosek dnia dzisiejszego? :woohoo: galaretki mnie nie lubią:woohoo: bo nie chcą się zsiąść…ale ciasto jest, mam nadzieję, że jadalne. Jutro się okaże :silly:”
                :woohoo: wyszło, jadalne było, smakowało i chwalone było:woohoo: i wiecie co? mogłam pójść do sklepu, kupić gotowca i mieć temat z głowy, a ja się uparłam by zrobić je sama.A potem było mi bardzo miło jak zbierałam pochwały:)

                mrutek
                Uczestnik
                  Liczba postów: 857

                  Ojej, ale mam ochotę być złośliwa…no normalnie nie mogę…ale nie, nie będę. Nie napiszę nic w tamtym poście…

                  mrutek
                  Uczestnik
                    Liczba postów: 857

                    podsumowanie sprzed chwili…zajęty, zajęty i kolejny zajęty…noo qrwa, żyć nie umierać…tylko co mi po zajętych? teraz już wiem NIC:S

                    aktototaki
                    Uczestnik
                      Liczba postów: 370

                      [color=#9A9C02][size=2][u]"Ludzie, których najtrudniej kochać, najbardziej tego potrzebują"[/u][/size][/color]

                      Edytowany przez: roskins, w: 2014/11/12 16:33

                      ewelina82
                      Uczestnik
                        Liczba postów: 1499

                        Roskins….ale walnelas cytatem:(
                        Ja sie dzis slabiej czuje,ale tak to juz jest.Sa rozne sytuacje i rozne uczucia.Zobaczylam nad czym jeszcze musze pracowac…

                      Przeglądasz 10 wpisów - od 11,391 do 11,400 (z 11,524)
                      • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.