Witamy Fora Rozmowy DDA/DDD Dziś czuję się…

Przeglądasz 10 wpisów - od 11,401 do 11,410 (z 11,524)
  • Autor
    Wpisy
  • ewelina82
    Uczestnik
      Liczba postów: 1499

      Edytowany przez: ewelina82, w: 2014/11/12 22:32

      mrutek
      Uczestnik
        Liczba postów: 857

        roskins zapisz:
        „[color=#9A9C02][size=2][u]"Ludzie, których najtrudniej kochać, najbardziej tego potrzebują"[/u][/size][/color]<br><br>Edytowany przez: roskins, w: 2014/11/12 16:33″

        dobry cytat, i jakże prawdziwy….

        aktototaki
        Uczestnik
          Liczba postów: 370

          Dobry cytat, z dobrego filmu ("Siła spokoju"). Jakoś tak ostatnio niesamowicie mi brakuje miłości, pewnie przez tą pogodę :blink: Jednak mimo to, czuję się stosunkowo dobrze i psychicznie i fizycznie. 🙂

          traveler
          Uczestnik
            Liczba postów: 83

            Ja czuję ogromną radość, bo pewne sytuacje w moim życiu sprawiały mi duży lęk i jak zbliżała się dana czynność to już na kilka dni przed tym czułem silny lęk. A ostatnio widzę znów normalny zwyczajny spokój, nie wiem jak to się stało. Nawet pozostaje we mnie lekkie zdziwienie – jak to nie czuję leku. Mógłbym powiedzieć niepokoi mnie ten spokój, bo przyzwyczaiłem się do lęku:) Kiedyś słyszałem na terapii że rzeczy, które zdrowiej, na początku są dziwne odczucia, bo jakby nowa stan i ja chyba tak teraz mam:)

            aktototaki
            Uczestnik
              Liczba postów: 370

              traveler zapisz:
              „Ja czuję ogromną radość, bo pewne sytuacje w moim życiu sprawiały mi duży lęk i jak zbliżała się dana czynność to już na kilka dni przed tym czułem silny lęk. A ostatnio widzę znów normalny zwyczajny spokój, nie wiem jak to się stało. Nawet pozostaje we mnie lekkie zdziwienie – jak to nie czuję leku. Mógłbym powiedzieć niepokoi mnie ten spokój, bo przyzwyczaiłem się do lęku:) Kiedyś słyszałem na terapii że rzeczy, które zdrowiej, na początku są dziwne odczucia, bo jakby nowa stan i ja chyba tak teraz mam:)”

              Super, cieszę się razem z tobą :kiss:

              traveler
              Uczestnik
                Liczba postów: 83

                Dzięki roskins:laugh:

                Tym bardziej jestem zaskoczony, bo myślałem że taki stan lękowy to do końca życia będzie, czyli teraz też wiem że nie było to normalne.

                aktototaki
                Uczestnik
                  Liczba postów: 370

                  Ta cała normalność to mnie w ostatnich dniach ciągle dotyka. To znaczy każdy krzyczy o niej: "To nie jest normalne!" "To jest ok, to normalne" i jakoś powiem Ci, że normalność jest pojęciem względnym i ja już mam dość zastanawiania się, czy to co robię jest normalne, czy robię tak, bo jestem dda. Generalnie mam takie dni, że już mam dość tego bagażu i nie chce mi sie go dźwigać czasami.

                  mrutek
                  Uczestnik
                    Liczba postów: 857

                    traveler zapisz:
                    „Ja czuję ogromną radość, bo pewne sytuacje w moim życiu sprawiały mi duży lęk i jak zbliżała się dana czynność to już na kilka dni przed tym czułem silny lęk. A ostatnio widzę znów normalny zwyczajny spokój, nie wiem jak to się stało. Nawet pozostaje we mnie lekkie zdziwienie – jak to nie czuję leku. Mógłbym powiedzieć niepokoi mnie ten spokój, bo przyzwyczaiłem się do lęku:) Kiedyś słyszałem na terapii że rzeczy, które zdrowiej, na początku są dziwne odczucia, bo jakby nowa stan i ja chyba tak teraz mam:)”

                    mhmm, ja też miewam momenty, gdzie z zaskoczeniem obserwuję siebie i nie dowierzam, że to coś mnie nie stresuje, albo szybciej przechodzę nad tym do porządku dziennego. Fakt, przyzwyczaiłam się do lęku…ale to co zaobserwowałeś u siebie, i to co ja widzę u siebie to efekt pracy nad sobą, i to mnie cieszy bardzo 🙂

                    mrutek
                    Uczestnik
                      Liczba postów: 857

                      roskins zapisz:
                      „[color=#9A9C02][size=2][u]"Ludzie, których najtrudniej kochać, najbardziej tego potrzebują"[/u][/size][/color]<br><br>Edytowany przez: roskins, w: 2014/11/12 16:33″

                      Roskins.. już wiem skąd cytat…fajny film, właśnie skończyłam oglądać:)

                      aktototaki
                      Uczestnik
                        Liczba postów: 370

                        Mrutku i jakwrażenia? Ja teraz zaczęłam czytać książkę 🙂

                      Przeglądasz 10 wpisów - od 11,401 do 11,410 (z 11,524)
                      • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.