Witamy Fora Rozmowy DDA/DDD Dziś czuję się…

Przeglądasz 10 wpisów - od 5,901 do 5,910 (z 11,524)
  • Autor
    Wpisy
  • Eugenia
    Uczestnik
      Liczba postów: 7086

      Poczekaj aztroszkę ochłoniesz, bo możliwości zawsze jakieś tam są, tylko w tym przerażeniu nie zawsze je widać…Poczekaj aż to zejdzie i nie dawaj się jakiejś rozpaczy, a wszystko się uspokoi i sama zobaczysz ile możesz, bo to bardziej chodzi o to niedostrzeganie, no chyba, ze nie masz siły to też zmienia postać rzeczy…Są ludzie, którym można ufać, ale z zaufaniem jest jak z jazda samochodem, czyli…………obowiązuje zasada ograniczonego zaufania "na drodze" 😉
      Trzymaj się:)

      wiola161
      Uczestnik
        Liczba postów: 104

        A ja dzisiaj czuję się nadzwyczaj dobrze, zrobiłam ostatnio duże postępy. Uświadomiłam sobie, że muszę skupić się bardziej na sobie i swoich potrzebach. Nie wszystko kręci się wokół mojego faceta.. Do tej pory tak było ale nie zauważałam tego, że podporządkowuje mu cały mój świat. Teraz już to widzę i postanowiłam żyć w przyjaźni z własnym "ja" i dbać o siebie, o swoje dobre samopoczucie 🙂 Jestem świadoma, że przyjdą jeszcze nie raz chwile zwątpienia, powroty do dawnej zagubionej Wioli, ale i tak przyjdzie moment zatrzymania się i przemyślenia: czego chcę? czego potrzebuję? co mogę zrobić dla siebie?
        Jak najwięcej takich momentów Wam życzę ! 🙂

        Eugenia
        Uczestnik
          Liczba postów: 7086

          Gratuluję, to i Tobie i jemu przy okazji też wyjdzie na dobre:)

          ewelka1982
          Uczestnik
            Liczba postów: 4746

            Dobrze:)jak fajnie jest moc powiedziec"czuje sie dobrze":)

            mrutek
            Uczestnik
              Liczba postów: 857

              zrelaksowana, dzień należy do udanych:) niespodziewana wizyta:)….od rana szkolenie – odpoczynek od pracy i tego co tam się dzieje, poza tym dzisiaj zadbałam o siebie, chociaż długo "stałam" i się zastanawiałam…ale wygrałam JA 🙂

              wiola161
              Uczestnik
                Liczba postów: 104

                to wspaniale :)) najgorsze jest to jak sama często bronię się przed dbaniem o siebie.. wmawiam sobie, że mi się nie chce, że to niepotrzebne itd.. ale wtedy gdy wygram z tym i zrobię jednak tą rzecz to czuję się o niebo lepiej :)) zapewne też tak macie 🙂 Oby jak najwięcej takich wygranych walk z samym sobą !

                ewelka1982
                Uczestnik
                  Liczba postów: 4746

                  Dziś"nie czuję",a przepływa przeze mnie milion uczuć,wprost zalewają mnie.Nie przynoszą jednak bólu,niepokoju…po prostu"rozwiazują zagadki".Mam powrót do przeszłości…

                  mrutek
                  Uczestnik
                    Liczba postów: 857

                    oj ewelka, jakby mi sie przydal taki powrot do przeszlosci…bolesne to bedzie – to czuje..ale na razie mrok, tajemnica, niewiedza(?), wyparcie (?)…

                    wiola161
                    Uczestnik
                      Liczba postów: 104

                      a ja dziś czuję się zupełnie inaczej niż wczoraj. jestem zmęczona, miałam ciężki dzień to po pierwsze. Ale jeśli chodzi o odczucia psychiczne to jestem jakby.. rozdrażniona, poirytowana. Sama nie wiem dlaczego.. Troszkę mnie to niepokoi choć już nie tak bardzo jak kiedyś. Mam nadzieję, że jutro będzie lepszy dzień.

                      mrutek
                      Uczestnik
                        Liczba postów: 857

                        nie wiem, niby dzień spokojny, ale ja jakaś niespokojna…późno wyszłam z pracy, potem jedno spotkanie, potem kolejne, na którym robiłam wszystko by móc paplać w nieskończoność, chciałam by trwało i trwało. A jak się skończyło to jadąc samochodem zastanawiałam się do kogo by tu zadzwonić. Chyba coś kombinuję by nie zostawać sam na sam ze swoimi myślami.

                      Przeglądasz 10 wpisów - od 5,901 do 5,910 (z 11,524)
                      • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.